PDA

View Full Version : Propunere pentru harti mici si AWP



FragNSTein
27-07-2012, 08:50 PM
Prin decret FragZIDENTIAL propun spre aprobarea domniilor voastre urmatoarele:
- la hartile mici, unde ct si terro sunt fata in fata sa existe 3 secunde de imunitate
- la hartile de awp only sa existe 3-5 secunde de imunitate.
- cand ramane un singur ct sau un singur terro sa se faca anunt "You're the last ct/terro".

Sper ca propunerea sa obtina aprobarea domniilor voastre si decretul FragZIDENTIAL sa fie aprobat!

RedMan
27-07-2012, 09:46 PM
5 Secunde, raportat la sperantele de viata ale unui popandau in mediul sau natual, unde, sa fim sinceri, este un fel de Basescu inainte de referendum, reprezinta destul de mult dupa parerea mea

-=MaX=-
27-07-2012, 11:00 PM
e interesant ce spui tu cu imunitatea (spawn protection) dar asta presupune crearea unor pluginuri speciale pt asa ceva. serverele csdm au ceva cu spawn protection setat prin cvar daca reusesc sa modific pluginurile astfel incat sa fie active doar pe anumite harti se rezolva.
legat de treaba cu ultimul CT/Terro este deja asa ceva pe server, atunci cand ramai ultimul se aude o voce care spune "You're the last man standing"

XeLa
28-07-2012, 01:09 AM
Alexandru eu sunt contra la tot.Nu mi se pare o idee buna doar pentru 2-3 harti care te da direct "face to face".Pierdere de timp(parerea mea).
Max cred ca aude voci , eu nu aud niciodata cand raman singur "you`re the last man standing" sau probabil nu am ramas niciodata ultimu in viata de cand joc pe wargods :))

FragNSTein
28-07-2012, 08:50 AM
Pai nu zice ca ramai singur...
Referitor la ce zice xela cu 2-3 harti, cred ca pluginul ar merge aplicat tuturor hartilor ca nu deranjeaza cu nimic. Nu e vb de un freeze, e vorba doar de protection.
Poate 5 sec e mult, dar 3 sau 4 ar fi perfect.
Nah..eu am propus..acum..cei "256" ma demit:))

-=MaX=-
28-07-2012, 11:17 AM
ma ultima data eu stiu ca se auzea ma si chestia aia, e inclus in acelasi plugin cu "multikill, headshot, pick up your weapons and fight, etc..."
o sa dau un ochi sa vad daca e sau nu