PDA

View Full Version : O propunere



Esky
25-07-2012, 11:33 PM
Pe zm lumea s-a apucat sa foloseasca chatul pe post de chat pt prietenii(iubiri) , playerii se opresc din jok si se apuka sa zica : vrei sa fii iubi meu? si chestii de genul si daka le zici sa se apuce sa se joace fac din contra chestia asta. rog sa se dea gag pt chestia asta

Teddy
25-07-2012, 11:53 PM
Mda si eu am primit acuze dastea pe Cs din cauza ca vorbeam de politica. Unii oameni mai intra si sa faca o gluma, sa lege o prietenie, nu neaparat sa joaca cs ca spartii. Daca ar fi dupa mine eu i-as lasa in continuare sa vorbeasca cat au chef si despre ce au chef cu conditia sa nu incalce regulamentul.

WarGods | AbySs
26-07-2012, 07:47 AM
Nu poti da gag pentru acest lucru, dar player-ul x poate primii slay pentru ca este zm si nu ataca(sta si vorbeste in loc sa isi faca datoria de zm conform regulamentului).

-=MaX=-
26-07-2012, 10:02 AM
discutiile pe chat sunt admise atata timp cat jocul ruleaza normal. Pe zombie intotdeauna s-au acceptat glumele si dicutiile pe chat dar cu conditia ca jucatorii sa-si joace rolul de zm sau om fara a face lumea sa astepte dupa ei

Esky
26-07-2012, 10:30 AM
pai asta ii ca asteapta oamenii dupa zm si ei stau si povestesc

WarGods | AbySs
26-07-2012, 11:15 AM
Atunci te folosesti de admin pentru a-i readuce pe calea cea dreapta :). Doar sa nu fi prea aspru cu ei :).