PDA

View Full Version : reclamatie jderull



sPaNy.#
21-02-2018, 05:31 PM
Nick:quattro/spanky.#,
varsta:23
data si ora:21 feb 2018 16:30
numele adminului reclamat : Jderull
motivul:isi bate joc de majoritatea playerilor
dovada: am poza cu dovada clara,imi da eroare cand vreau sa o incarc..o pot da in privat
jderull isi bate joc de si mie mia dat slay pt ca a spus ca joc prea bine..la asta am si poza facuta ,cand am luat slay si lam intrabat dc si mia spus ca joc prea bine..eu am multe ore si joc de mult timp pe svr..nu stiu pe ce sia luat el admin..dar nu se comporta pe masura..daca se mai ocupa cnv de svr asta sa ia masuri..pana nu scade populatia de tot din cauza lui..

~TraNda~
21-02-2018, 06:17 PM
Uploadeaza poza pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> sau <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Fara dovezi reclamatia este inutila.

PUSKA
21-02-2018, 06:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> s-a plans si la mine in privat.... astea`s pozele nu prea e cine stie ce dar kick`ul acela e putin cam ciudat voi ce ziceti? cam puerila reclamatia....el sustine ca ia dat slay ,pe motivul ca e prea bun.:) acum nu avem dovada asta....

jderull
21-02-2018, 07:05 PM
Fii mai explicit cu care nume joci sPaNy sau spanky, atata timp cat faci block sau nu respecti regulamentul e treaba ta, si mai verifica vocabularul. si faza asta ca scade populatia pe server din cauza mea ai exagerato foarte tare .ms de intelegere

-=Christian=-
21-02-2018, 07:42 PM
jderull isi bate joc de si mie mia dat slay pt ca a spus ca joc prea bine..

atata timp cat faci block sau nu respecti regulamentul e treaba ta, si mai verifica vocabularul.
Cuvantul tau impotriva cuvantului sau..
Dovezi insuficiente, data viitoare cand faci o reclamatie asigura-te ca ai dovezi plauzibile..

wGods | Toxic
22-02-2018, 01:22 PM
Reclamație inutilă.

-WickedSick-
22-02-2018, 07:10 PM
Reclamatie puerila !
:locked: