PDA

View Full Version : Info Ban ASAD



ASAD12345
21-02-2018, 02:42 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL):
NUME: ASAD
IP:89.136.63.211
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: Pai , azi pe la 14:00 mi se pare am incercat sa fac WG , si am fost banat
DATA SI ORA SCANARE: Nu mai stiu , ca intre timp ma lasasem de CS , si m am reapucat si am avut o surpzia neplacuta sa vad ca's banat pe WG .
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Pai , va spun pe scurt , sa nu va plictisesc . M am lasat de Counter-Strike . Am luat pauza cam 4-5 luni , si am zis sa mai intru sa mai joc si eu putin , si ma jucam mix si baietii m au luat la verificari , si mi au apasat pe SCAN si a aparut chestia aia . Vreau sa menintionez ca nu am jucat cu coduri , nu am incercat sa incalc termenii si condiitiile acestui progam , joc cs 4fun . Pur si simplu , cand am vazut ca am fost banat , am vazut negru in fata ochiilor , stiti si voi vorba aia . Mi am luat si ban pe mix si da . As vrea sa remediati problema , am vazut ca se da bani sa se scoata , nu inteleg de ce sunt nevoit sa dau bani daca nu am facut nimic . Multumesc , zi buna sa aveti .

~TraNda~
21-02-2018, 06:24 PM
Mutat din: WarGods AntiCheat (WAC) -> Discutii si Probleme in WarGods Cheat Defender (WCD) -> Informatii Ban wCD
Data viitoare sa respecti sectiunea!

Tiger
21-02-2018, 06:37 PM
Ai fost prins cu unique id modificat manual, si inca unul corupt , pe data de 17.08.2017 (nick: r0jer). Pentru unban va trebui sa platesti taxa de unban de grad 1 (10 euro).

ASAD12345
21-02-2018, 07:08 PM
Daca vrei sa ma crezi , sincer nu am habar cum s a intamplat asta , tin minte ca l am lasat pe un baiat sa mi faca o verificare , eram la WN , si nu stiu ce a facut ,
nu am idee cum se modifica unique id , sau de ce e asa .Adica , sincer nu este vina mea .

Tiger
21-02-2018, 07:49 PM
Este strict problema ta pe cine ai lasat la tine in calculator, esti responsabil de ce actiuni face acel individ.

ASAD12345
21-02-2018, 08:28 PM
Accepti paysafe ?

Tiger
21-02-2018, 08:50 PM
Se accepta Paypal/Paysafe/Banca Transilvania.