PDA

View Full Version : (Admis)Cerere elev JLR <|HYXUL|>



~HYXUL~
08-02-2018, 01:05 PM
Nick: JLR <|HYXUL|>
Id facebook/skype: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 13
Pe ce server esti admin?: jailbrake a 2-a e cu noroc :)

<|Robert|>
08-02-2018, 08:43 PM
Sa vedem ...

<|Robert|>
09-02-2018, 08:33 PM
Aparent se poate. Sa va intre in cap ca nu e bine sa dati testul din prima zi cum ai facut tu! Aveti timp sa invatati. Profitati de el sa nu trebuiasca sa reveniti a doua oara. Felicitari admis
Q:1. Cum banezi jucatorul cu urmatoarele date: IoNuT STEAM_0:0:1034002432 79.114.68.16 Toate 3 metodele
R:amx_ban IoNut 0 codat amx_banip 79.114.68.16 0 codat amx_addban ''STEAM_0:0:1034002432'' 0 codat


Q2. Comanda pentru a da ban prin vot?
R: amx_voteban nume

Q3. Ce facem daca vedem reclama pe server?
R:amx_resetcfg numa (poate are cfg pt reclama) si poate se opreste si daca nu se ajunge urat

Q4.Ce este si cum se manifesta No-Recoil
r:No-Recoil este in cod interzis care se manifeste prin a nu mai avea gloatele recoil (adica sa se duc drept)

Q5. Ce este banlistul?
R:banlistul arata o lista cu playerii banati de pe in anumit server
Q:Atat?
R:arata numele playerului banat ip/steam id durata cine l-a banat si cand expira si parca arata si mapa pe care a luat ban

Q6. Ce comanda putem folosi pe un jucator care dupa ce ia ban se poate reconecta la server?
R:pai daca am avea acces amx_shock si numele lui pentru ca banul se mai fenteaza dar shockul mai greu si daca nu avem acces chemam in admin cu acces
Q:asta e singura comanda ?
R:asa cred si daca nu chiar nu imi vine comanda aceea
CORECT: Ideal ar fi sa utilizati amx_stfu pentru ca nu le permite sa faca absolut nimic

Q7. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Ai 10 minute sa imi spui cat mai multe despre acest raport
R:pai omul in acest raport are AWP Crosshair care este considerat cod dar la Processes Modules si cstrike dll apar lucruri care nu sunt validate iar in cazul de fata il intreb pe tiger daca acele lucruri sunt ok sau nu. Dar are awp crosshair care ala e sigur cod
asta am observat

Q8.Cine poate intra la CT?
R:Jucatorii care detin in microfon care se aude decent si stiu sa dea comenzi si sa nu faca FK
si daca este loc

Q9.Ce facem daca un jucator nu se aude bine?
R:ii spunem sa regleze si daca dupa ce a reglat se aude bine il lasam la ct daca nu il mutam

Q10:Cand se schimba mapa si in ce conditii?
R:mapa se schimba in urma unui vot in care intrebam daca se doreste alta mapa sau in ultimele 5 minute

Q11:da-mi exemplu de un bug care se pedepseste
R:bugul de evadare de pe mapa aia cu canapeaua daca sari pe in alt player iesi prin tava sau bugul de a lua arma pe pyramid

Mentiuni:Testul a fost scurt pentru ca mi-ai dovedit deja o parte din ce stii in primul set de intrebari care nu a fost asa de rau.

~Wolf~
10-02-2018, 01:16 AM
:locked: