PDA

View Full Version : Retragere AngeL



~TraNda~
07-02-2018, 06:26 PM
NUME: wGods | AngeL
DURATA: permanent
MOTIV: neprofesionalism
MENTIUNI: -

-WickedSick-
07-02-2018, 06:35 PM
Numai bine frate , știu despre ce vorbești ..dar asta e , poate pe viitor se vor face schimbări :) .

Gabriel_
07-02-2018, 06:51 PM
Usor usor le punem cap la cap si o sa fie bine.. trebuie timp asta e.. vrei sa intri intr o comunitate legata si pusa la punct.. puteai sa stai sa o facem toti. As you wish.

wGods | Toxic
07-02-2018, 07:07 PM
Nu merita sa te implici unde nu esti inteles cu adevarat. Nu te retrage!
Pastreaza ti slotul,poate ne vedem la joc. Bafta!

~TraNda~
07-02-2018, 07:07 PM
Usor usor le punem cap la cap si o sa fie bine.. trebuie timp asta e.. vrei sa intri intr o comunitate legata si pusa la punct.. puteai sa stai sa o facem toti. As you wish.

Cand stai sa te rogi de adminul x si y sa stea macar spectator pe un player, ca ii cam sare tinta sau se cam uita prin pereti si te rogi insistent, la modul ca faci spam pe admin_chat, iar adminul x si adminul y isi vad de fraguri, fara macar sa zica nimic.. Sau il mai vezi pe adminul z ca de abia intra si schimba direct mapa, ca probabil asa a avut el chef, fara vot, fara nimic, iar mapa de abia se schimbase. Din 10 playeri pana sa schimbe adminu z mapa, pe server au ramas 3.. Nu cred ca ai sta nici tu prea calm.
Nu vreau sa ma bag, cu reclamatii, fiindca stiu ca nu se vor aplica sanctiuni, maxim avertismente.


Nu merita sa te implici unde nu esti inteles cu adevarat. Nu te retrage!
Pastreaza ti slotul,poate ne vedem la joc. Bafta!

N-are rost sa imi pastrez un grad acolo unde nu mai doresc implicare. Unde a trebuit sa vin eu sa lamuresc regulamentul, ca parolele de admin nu se dau, nici macar nevesti-ti (in conditiile in care "aia mari" ai serverului stiau de treaba asta), care si-a mai luat si ban pentru neprezentare wCD :)
O sa ne mai vedem, dar ca player, iar cand o sa vad vreun codat, o sa fac simpla alegere de a iesi de pe server!

WarGods | KGB
07-02-2018, 07:34 PM
Stiu ca ai dreptate; este alegerea ta si sper sa fi sanatos si sa ne auzim sanatosi!

Adevarat ca parola de admin nu se instraineaza nici macar ,fiului, nevestii, verilor,fratilor;

dcdaifa
07-02-2018, 08:35 PM
ce pot sa spun numai bine oricum ne lovim pe alte server

dar tin sa spun ceva pentru colegul nostru 3my
odata ce ai invatato pe sotia ta sa joace cs,ai invatato sa intre si cu adminul tau
inseamna ca ai avut timp de asta cat de greu iti erea sa o inveti sa faca un wcd

si inca ceva spune clar in regulament
NU SE INSTRAINEAZA ADIMUL LA NIMENI,INSTRAINAREA PAROLEI DUCE LA PIERDEREA GRADULUI
chestia asta sa intampla pe clasic si uite ce sa intamplat

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Jet Lee
07-02-2018, 10:53 PM
Eu nu-s asa "aspru" la luarea deciziei, daca omul pune virgula in propozitie gresit gata cu el ban permanent grad scos shock pe el si salut, alti nu mai vin, cum faci rost de oameni, ca sa dai ban e usor vin 2 pe luna fac cerere si cand sunt la super-slot helper deja se plictisec si renunta (nu i-am facut nimik ca e foarte activ pe srv si avem nevoie de oameni ca el)

~TraNda~
07-02-2018, 10:56 PM
Eu nu-s asa "aspru" la luarea deciziei, daca omul pune virgula in propozitie gresit gata cu el ban permanent grad scos shock pe el si salut, alti nu mai vin, cum faci rost de oameni, ca sa dai ban e usor vin 2 pe luna fac cerere si cand sunt la super-slot helper deja se plictisec si renunta (nu i-am facut nimik ca e foarte activ pe srv si avem nevoie de oameni ca el)

Nu ti-am cerut sa iei vreo decizie, de altfel, majoritatea celor activi de pe server, inclusiv un co-owner mi-a dat dreptate.
D-aia am ales sa ma retrag, prefer sa nu ma implic unde regulamentul nu e pentru toti.
Ca nu sfat, ceea ce se intampla intr-un grup. O sa vina randul altuia sa fie sanctionat, iar el stii ce o sa-ti zica? "Lui X nu i-ai dat down/remove, mie de ce sa-mi dai?"

WarGods | KGB
08-02-2018, 01:13 PM
3my e activ pe server; deci are avantajul de a fi trecut cu vederea la abareri nenumarate??
Nu cred , cine calca pe langa regulament ,sa fie sanctionat!

-WickedSick-
08-02-2018, 01:25 PM
3my e activ pe server; deci are avantajul de a fi trecut cu vederea la abareri nenumarate??
Nu cred , cine calca pe langa regulament ,sa fie sanctionat!

Corect , regulamentul e pentru toată lumea ,
fie că e activ , fie că a donat .

Ubaka
08-02-2018, 02:52 PM
Si eu am vrut sa ma retrag de multe ori si uneori inca vreau, dar am ales sa stau sa incerc ceva. Ai putea ramane sa ajuti, pentru ca iti dau dreptate cu neprofesionalismul, am avea nevoie de unul ca tine! Dar, e alegerea ta. Bafta!

-WickedSick-
09-02-2018, 01:43 PM
Trebuie īnțeles faptul că trebuiesc luate și măsuri chiar dacă server-ul duce lipsă de admini , așa cum alții pleacă , așa alții vin .
Așa s-a făcut și atunci cu Teg-Kiddow și m4c3l , nu s-au luat măsuri , că vezi doamne , exista o relație de prietenie sau colegialitate sau ce exista atunci ..īntr-un final a trebuit să i-au singur măsuri , urmānd și Tiger să le i-a pe cele finale , īn ciuda faptul că server-ul avea conducere și atunci , nu s-a făcut nimic .

3myGood
11-02-2018, 09:49 PM
Regulamentul sigur a fost incalcat 100%de mai multi lasi care fac pe dreptii?
Ingerilor am spus adevarul...stiti ca ptr adevar lupt...
Nu i problema respectam regulamentul
Succes in continuare colegului...

~Wolf~
12-02-2018, 07:14 PM
Indiferent ca a donat / a facut cereri / e prieten cu ownerul (am dat exemple , nu ma refer la adminul in cauza)s.a.m.d trebuie sanctionat oricat de mare e gradul.Cum a zis si Ubaka putem incerca sa aducem serverul inapoi pe picioare numai ca schimbarea vine de la staff .Daca in continuare doresti sa te retragi eu iti urez multa bafta :p

3myGood
12-02-2018, 10:03 PM
Sv l_am cam adus eu pe piciore de cand sunt admin...
Nu inteleg ce vrei sa spui...

~TraNda~
13-02-2018, 01:10 PM
Sv l_am cam adus eu pe piciore de cand sunt admin...
Nu inteleg ce vrei sa spui...

Cu ce e adus pe picioare prietene? Cu admini care nu stiu sa faca un wCD? Cu admini care habar n-au de regulament? Cu ce ai adus tu serverul pe picioare de te crezi asa de sfant aici? Hai ca deja imi faci nervi crezandu-te superior peste multi admini de aici (nu ma refer la mine ca nu mai fac parte din staff). Sunt aici admini, ca dcdaifa, morpheus, gabriel, care stiu ce e ala un regulament, stie sa aplice o sanctiune, stie ca PAROLA DE ADMIN E A TA, DOAR A TA!
RESPECTATI-VA PLAYERII DACA VREI UN SERVER DECENT!
Si cel mai important:
INDEPARTATI ADMINII CARE N-AU HABAR DE UN REGULAMENT! Care dureaza 5 minute sa fie citit.

3myGood Te rog frumos sa termini cu toate insusirile astea ca esti tu sfant aici. Nu uita ca toate probleme astea au plecat din cauza ta.

Sa nu uitam de macel, indy, pentru care a trebuit sa vina administratorul comunitatii (Tiger) sa le dea un remove, in ciuda problemelor create de ei, batandu-si joc de server, playeri si staff.

NU FACETI DIN SRV ASTA VECHIUL CS ;).

ADRI
13-02-2018, 05:49 PM
ok, o sa-ti las slot activ pentru nick ,cand o sa vrei sa revii sa ma anunti .
:locked: