PDA

View Full Version : Info ban nimsoc !



nimsoccc
05-02-2018, 04:49 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): nu apare, se vede in poza !
NUME: nimsoc
IP: 188.26.4.48
ID DE STEAM: STEAM_0:0:50190656
DATA SI ORA BAN: Data: in luna noiembrie a anului 2017 am fost banat,cred !
DATA SI ORA SCANARE: Am incercat sa fac si dupa noul wargods sau ma rog, noul update, acelasi raspuns mi-l da! 16:00 / 05.02.2018 !
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Buna seara, bine v-am gasit. Eu in luna noiembrie a anului 2017 am avut mana in ghips dupa un accident la fotbal. In perioada aceea nu am mai putut juca pentru ca acel ghips l-am avut la mana dreapta si nu puteam pune mana pe mouse iar steam-ul meu i-am dat unui prieten de familie, el avand varsta de 15 ani. Dupa 1 luna si jumatate,2, dupa ce mi-am scos mana din ghips am revenit, am intrat la un mix si cineva imi ceruse wargods, eu stiind ca pot sa fac, am intrat am dat scan si dupa imi apare acea eroare din poza. L-am sunat, mi-a spus ca a intrat intr-un fisier regedit si a sters .ini ca sa nu poata faca scanarea wargods! Am intrebat multa lume ce pot face, unii mi-au spus ca trebuie sa ii dau 10 euro lui Tiger, altii imi spuneau sa iau alt steam, altii imi spuneau sa reinstalez windows-ul.. am facut chestia cu reinstalarea dar tot nimic.. Astazi mi-a spus MoSu sa intru sa fac o cerere unban pe forum. Chiar vreau sa scap de acest ban pentru ca m-am saturat sa mi se adreseze unele persoane ca fiind codat, joc de 17 ani acest joc. Am facut multe scanari toate au fost curate, se poate verifica asta.. Greseala mea a fost ca am dat steam-ul cui nu-i trebuie! Acum mi-am schimbat parola si astept sa fac scanari.

O seara faina, multumesc !

Tiger
05-02-2018, 08:30 PM
L-ai primit pentru schimbarea uniqueid. Iar pentru tocmai pentru ceea ce ai spus ti-ai ridicat taxa de unban la 2 (20 euro). O data cu versiunea v2.3 banul este persistent.

nimsoccc
07-02-2018, 12:53 AM
L-ai primit pentru schimbarea uniqueid. Iar pentru tocmai pentru ceea ce ai spus ti-ai ridicat taxa de unban la 2 (20 euro). O data cu versiunea v2.3 banul este persistent.

Imi cer scuze pentru ceea ce am inteles cu taxa. Imi poti spune care sunt regulile pentru a primi unban? Multumesc.
O seara faina

wGods | Toxic
07-02-2018, 03:24 PM
Imi cer scuze pentru ceea ce am inteles cu taxa. Imi poti spune care sunt regulile pentru a primi unban? Multumesc.
O seara faina

<b>You have to register to ba able to see this link</b>