PDA

View Full Version : Cerere Inscriere Profesor



Ubaka
04-02-2018, 03:34 PM
Nick: Ubaka
Id facebook/skype: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 18
Pe ce server esti admin?: GG, si am fost pe JB
De cat timp esti admin?: Am inceput pe 08-07-2017

O sa incerc iar sa fiu admis ca profesor, dar nu va cer sa treceti cu vederea ce s-a intamplat in trecut.
Cererea aceasta o fac deoarece serverul de GG chiar ar avea nevoie de un profesor, cum majoritatea celorlalti au varstele +20 ii inteleg ca nu au timp, dar eu am si sunt aici si vreau sa ajut. Deci va rog sa luati decizia asta bine, deoarece eu chiar vreau sa ajut cum pot!

wGods | Toxic
04-02-2018, 06:53 PM
:pro:

<|Robert|>
04-02-2018, 07:18 PM
Facand abstractie de orice prostie pe care ai fi facut-o nu vad nevoia unui profesor pe gg. Nu am gasit vreo cerere de la cineva de pe gg in ultimele 6 luni. De asemenea nu par sa existe asa multe reclamatii si nici nu e obligatorie scoala din ce vad. Daca ar fi intradevar nevoie de un profesor de gg cred ca ar putea sa se ocupe unul din cei care sunt deja. De exemplu avem 2 profesori pe sectiunea Dr dar nici o cerere.. daca e relevanta o persoana ce are cunostinte in gungame si nu pot prelua profesorii existenti sa zicem pro cu toate ca raspunsul la cererea trecuta mi s-a parut destul de clar

Ubaka
04-02-2018, 10:01 PM
Facand abstractie de orice prostie pe care ai fi facut-o nu vad nevoia unui profesor pe gg. Nu am gasit vreo cerere de la cineva de pe gg in ultimele 6 luni. De asemenea nu par sa existe asa multe reclamatii si nici nu e obligatorie scoala din ce vad. Daca ar fi intradevar nevoie de un profesor de gg cred ca ar putea sa se ocupe unul din cei care sunt deja. De exemplu avem 2 profesori pe sectiunea Dr dar nici o cerere.. daca e relevanta o persoana ce are cunostinte in gungame si nu pot prelua profesorii existenti sa zicem pro cu toate ca raspunsul la cererea trecuta mi s-a parut destul de clar

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Eu as zice ca am cam avea nevoie.

WarGods | KGB
05-02-2018, 12:31 AM
Cred ca profesorii existenti sunt capabili sa preia elev in scoala de admini;capabili sa expuna tot ce se stie despre cs, ca e clasic ,gg ori alt mod de joc!
Hai sa il testam pe Ubaka , poate are dreptate,are timp sa se ocupe de serverul de gungame,cat si de adminii cei noi , pe viitor!
Sunt :pro:

~Wolf~
05-02-2018, 12:44 AM
:pro:

-WickedSick-
05-02-2018, 12:49 AM
:cerereacceptata:
De azi ești profesor , și te poți ocupa de adminii de pe gungame care vor face înscrieri în școală ca și elevi !
:locked: