PDA

View Full Version : [Cerere Clan] MOD#>>



F.G.I
02-02-2018, 03:33 PM
Nick in joc: F.G.I
Varsta ta(daca se poate primele 3 numere din CNP) : 500 (persoanele nascute in 2000 au prima cifra la CNP 5/6 in funtie de sex )
Dk vr sa fii membru MOD?: Vreau sa intru in clan deoarece am vazut playeri de pe serverul DR.WARGODS.RO purtand acest tag , iar cei care il purtau erau doar jucatori foarte buni , eu consider ca fac parte din aceasta clasa a jucatorilor buni si vreau sa intru in clan , din cate am citit in postul lui dizdani am vazut ca acest clan este un clan foarte serios si longeviv cu o istorie destul de interesanta !
Demo cu gamplay(optional): Prefer sa sa fiu vazut live :) !
Mape: deathrun_arctic ; deathrun_badblood_v2 ; deathrun_unreal ; deathrun_forest (as fi pus si mape mai grele gen bhopz_v2 sau hertz insa daca e sa dau o proba cu ele nu garantez ca le termin din prima fara o greseala sau sa mor !)
Minim 15 ore pe server : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dai like la postarea asta ! Done !

dizdani
02-02-2018, 03:35 PM
te invit să dai un edit la cerere cu MODelul nostru de cereri pentru clan.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

F.G.I
02-02-2018, 06:47 PM
te invit să dai un edit la cerere cu MODelul nostru de cereri pentru clan.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Done !

dizdani
03-02-2018, 05:00 PM
deathrun_arctic 25 sec
deathrun_badblood_v2; n-avem harta asta pe server
deathrun_unreal 43 sec
deathrun_forest 35 sec
lasă-mi o adresă de contact (fb/discord)

F.G.I
04-02-2018, 09:55 AM
facebook.com/geo.lyon.9 poftim !

~TraNda~
04-02-2018, 12:14 PM
Intervin cu un reply: F.G.I, esti banat permanent pe server pentru comportamenul tau.
dizdani proba nu se va sustine pe serverul meu!

dizdani
04-02-2018, 01:57 PM
Intervin cu un reply: F.G.I, esti banat permanent pe server pentru comportamenul tau.
dizdani proba nu se va sustine pe serverul meu!

respins.

~TraNda~
04-02-2018, 05:32 PM
:locked: