PDA

View Full Version : reclamatie ubaka



Hyper
30-01-2018, 03:48 PM
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: GunGame.WarGods.ro
Map: gg_33_mario32
Admin: Ubaka
Your name: Hyper^PiXeL
Your IP: 5.13.5.218
Your AuthID: STEAM_0:1:107742071
Ban Reason: kill.masina
Ban Minutes: 30 minutes
Time/Data: 08:29:42 <> 30/01/2018
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"
Completed demo
mi se pare o prostie un admin fara minte
sunt foarte vechi pe sv,ul asta si nu am dat peste un incult mai mare ca el , joc si cu numele MeThoD sigur m-ati vazut !:);)

Ubaka
30-01-2018, 07:03 PM
Sunt interzise notele de egoism si diferentiere intre jucatori acestea constand in atacarea coechipierilor cand este Friendly Fire ON, distrugerea podurilor fara motiv, blocarea cailor de acces fara motiv, team-flashingul (flash la coechipieri), etc
Kill-ul cu masina a unui coechipier in mod intentionat mi se pare nota de egoism.
Deci pentru ce te plangi atat? Pentru un ban de 30min primit pe buna dreptate? Daca asta e motiv de reclamatie...
In fine...Te as ruga sa ti pastrezi opiniile despre mine pentru tine.

morPHeus1981
30-01-2018, 07:07 PM
Ai luat ban 30 de minute, ti-a expirat ban-ul. Si mai usor cu insultele la adresa adminului... Ai un demo in folderul Cstrike, cu numele WarGods_demo.dem, posteaza-l aici sa vedem ce s-a intamplat.

-WickedSick-
30-01-2018, 08:16 PM
reclamație inutilă ..

Hyper
30-01-2018, 08:39 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
poftim demo.ul
si nu mi se pare o reclamatie inutila , nu stiam ca te omoara si un advertisment era destul , ban mi se pare exagerat
sunt curios asa le-ai face la toti playerii care te-ar omora accidental ?

~TraNda~
30-01-2018, 08:46 PM
Daca erai la prima abatere de genul asta meritai un slay iar adminul trebuia sa te avertizeze si verbal in acest sens, dupa aceea daca continuai sa aplice banul. Acum nu stiu faza exacta.
Oricum banul a expirat deja..

Gabriel_
31-01-2018, 03:33 PM
Mda.. daca l ai omorat odata.. se mai intampla.. dar daca ai repetat decizia e corecta.. oricum poti juca.

Jet Lee
01-02-2018, 09:56 PM
Se mai intampla si accidente sa-ti omori coechipierul din greseala (sare el in fata tintei tale, cu cutiutele pe unele mape) mai ales la final cu Friendly Fire On....cam aspra pedeapsa cu banul, dar limbajul tau fata de un admin, puteai si fara cuvintele alea sa formulezi fraza.

WarGods | KGB
03-02-2018, 03:59 PM
MethoD te-ai distrat? acum gata,nu mai fi rau :P