PDA

View Full Version : Cerere Inscriere Profesor



Ubaka
19-01-2018, 10:46 PM
Nick: Ubaka
Id facebook/skype: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 18
Pe ce server esti admin?: GG, si am fost pe JB
De cat timp esti admin?: Am inceput pe 08-07-2017

Cred ca pot ajuta

<|Robert|>
20-01-2018, 09:31 AM
Cred ca ajuti mai mult daca pleci. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Daca voiai cu adevarat sa repari greselile facute te conformai si plateai taxa de unban pe jb. Pana voi vedea asa ceva tu nu ai merita sa joci pe niciun server al comunitatii. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Spuneai ca te-ai maturizat. De ce nu arati adevaratul cont de fb si nu spui cine esti de fapt? :contra: . Platesteti taxa!

wGods | Toxic
20-01-2018, 10:49 AM
Cred ca ajuti mai mult daca pleci. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Daca voiai cu adevarat sa repari greselile facute te conformai si plateai taxa de unban pe jb. Pana voi vedea asa ceva tu nu ai merita sa joci pe niciun server al comunitatii. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Spuneai ca te-ai maturizat. De ce nu arati adevaratul cont de fb si nu spui cine esti de fapt? :contra: . Platesteti taxa!

Nu i nevoie să facem o dramă la o ieșire de acum 3 săptămāni. Din moment ce īl avem printre noi, īnseamnă că i a fost tolerată greșeala,iar cererea lui nu are legătură cu situația de pe JB.

Ubaka
20-01-2018, 11:54 AM
Cred ca ajuti mai mult daca pleci. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Daca voiai cu adevarat sa repari greselile facute te conformai si plateai taxa de unban pe jb. Pana voi vedea asa ceva tu nu ai merita sa joci pe niciun server al comunitatii. <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Spuneai ca te-ai maturizat. De ce nu arati adevaratul cont de fb si nu spui cine esti de fapt? :contra: . Platesteti taxa!
1. Ar trebui sa spun la fiecare post cine sunt? Cred ca se stie...
2. Taxa nu o s-o platesc momentan... mai astept putin pana sa revin pe JB... am vorbit si am lamurit cu wick
Atat timp cat el a fost ok... tu de ce nu ai fi? :\
3. Si acesta e contul pentru jocuri deoarece nu vreau sa mi mai umplu inboxul cu mesaje pe contul persoanal :\ e prea haos
Deeeeci... De ce esti contra mai exact?

-WickedSick-
20-01-2018, 02:00 PM
:pro: cu condiția să ai elevi doar de pe gungame ,
pentru ceva timp acesta va fi singurul server unde poți avea grad.

Ubaka
20-01-2018, 05:41 PM
Multumesc! Am inteles.

AdreN
21-01-2018, 12:22 AM
:pro: cu condiția să ai elevi doar de pe gungame ,
pentru ceva timp acesta va fi singurul server unde poți avea grad.

Acolo n-ai acces? :))
On: :pro:

Esky
21-01-2018, 10:51 AM
Nu ma intereseaza ce ai vorbit cu Wick,dar eu merg pe dreptate. Ti-am permis sa intri pe jb ca simplu player. Intelege ca ai fost o persoana buclucasa,nu ineaparat cu mine,dar cu restul. Pana cand nu o sa vad o schimbare la tine,nu o sa primesti absolut nimic unde is eu responsabil.
Respins.


:locked: