PDA

View Full Version : propunere



GAgi
16-01-2018, 12:24 AM
salut,eu m-am plictisit de mapele care se joaca mereu,si propun ca un timp(cateva zile) sa fie scoase acele mape pentru jucarea altor mape

Dracusorul :D
16-01-2018, 12:27 AM
:contra: ar fi mult prea mult de lucru si in plus de ce ai grad? Ai responsabilitatea de a nu repeta mapa la vote si de a asigura o buna desfasurare a jocului asta ii parerea mea

dyEz*
16-01-2018, 12:31 AM
Asta e o observati buna gagi... Dar ma tem ca o sa fiu de acord cu dracusorul .. CONTRA

wGods | Toxic
16-01-2018, 09:27 AM
Mapele jucate mereu sunt printre cele mai populare,mape propuse și votate de playeri. Scoaterea mapelor preferate de playeri v a scade populația serverului.
Dacă vreți o schimbare in rândul mapelor, puteți adăuga altele la fel de jucate, iar cele deloc jucate le puteți propune pentru a fi scoase.

Rog pe Wick sau Cristi să deschidă un topic special pentru adăugarea și scoaterea* mapelor,pentru a nu se face topic pentru fiecare în parte.

sRT Shadow
16-01-2018, 04:07 PM
:contra:

-WickedSick-
16-01-2018, 06:15 PM
salut,eu m-am plictisit de mapele care se joaca mereu,si propun ca un timp(cateva zile) sa fie scoase acele mape pentru jucarea altor mape

Scoaterea acelor mape care sunt jucate zilnic , ne-ar afecta prin pierderea unui număr mare de playeri de pe server , așadar nu pot face asta .
Dacă majorității îi place mapa x mai mult față de minoritate așa rămâne ,
nu poți mulțumii pe toată lumea , sper că înțelegi ce vreau să spun.
:locked: