PDA

View Full Version : Ban OptycaL



EmiL
12-07-2012, 10:01 AM
Nume: OptycaL
IP: 92.84.73.93
Data: 9:50
Harta: fy_snow
Martori: BuLLeTs si fUnDyTzA|@
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Wall+Aim

iRBWAllABieSs
12-07-2012, 03:11 PM
N-are nici aim, nici wall. In schimb ambii martori ar trebui sa-si revizuiasca vocabularul, bullets mai are facuta si cerere de slot...
Topic closed! :)

Rapid1923
12-07-2012, 03:50 PM
Sincer sunt de acord cu ban-ul. Am multe printuri cu ce limbaj foloseste plus limbaj, sfidare si batjocora la adresa mea. Ban pt limbaj nu se da. Dai gag, e inutil evident si se stiu motivele. Asa ca mie sincer incepe sa mi se ia de astfel de lucruri. Probabil si asta e tot aligatoru si mai era in cardasie cu unul alex.. Nu vreau sa fac supozitii, insa vreau decat sa ma enervez din cauza unor pustani mai bine imi vad de treaba mea si las pe altii sa se implice.

sebyz23
12-07-2012, 03:55 PM
Da recunosc ca limbajul meu este incontrolat, o sa-mi revizuiesc atitudinea.

EmiL
12-07-2012, 03:59 PM
N-are nici aim, nici wall. In schimb ambii martori ar trebui sa-si revizuiasca vocabularul, bullets mai are facuta si cerere de slot...
Topic closed! :)

Barem teai uitat la demo pe sfarsit se vede cum il omoara pe unul prin pereti ;)

IRB | Walles
12-07-2012, 04:39 PM
nu are ma nici un cod...i-am facut n poze pana acum,il am si la prieteni pe mess ca era client fidel cu pozele:))

EmiL
12-07-2012, 08:11 PM
Eu cred ca vrei sal scapi de ban nu tine ;)

PGL - ruPfashu
12-07-2012, 09:14 PM
Si care-i problema daca a omorat unu prin pereti??? Daca joci la sunet poti sa omori orice jucator prin perete!!! Si mai ales pe fy_snow nici nu ai nevoie de sunet ca sa incepi sa tragi la inceputul rundei intr-un perete ca descreieratu si sa omori un jucator. Dar voi, fiind "jucatori", acuzati omul fara ca macar sa aveti nici o dovada.

p.s. Sunt de acord ca adevaratii codati sa fie pedepsiti, dar sunt si mai de acord ca, adminii care dau ban degeaba/fara dovezi etc. sa fie si ei pedepsiti la randul lor!