PDA

View Full Version : Abuz vip?!?!



DubRunner
07-01-2018, 08:05 PM
Din cate am observat se cam face abuz de VIP De catre ,, Deea e VTM <3 " , inteleg ca asta e beneficiul VIP-ului dar nici chiar asa frate , runda de runda ... Se cam plang jucatorii , momentan nu am poze ....:-S

slctd
07-01-2018, 09:06 PM
pot confirma, de acelasi lucru ma plangeam si eu astazi. "deea e vtm" si "florin e vtm"

edit: drept urmare, am iesit direct de pe server, mi-a pierit cheful dupa runde-n sir in care cei doi isi cumparau no-clip la inceput

Vlad. #
07-01-2018, 09:24 PM
Confirm si eu. Deea e vtm nu merita grad pe server. Chiar daca l-o cumparat.

dizdani
07-01-2018, 09:31 PM
secțiune de reclamații;
a cumpărat grad, asta nu înseamnă că are imunitate.
~no clip~
Propun scoaterea lui, nu este folosit pentru scopul de a trece o capcană, ci de a trece la terorist direct.

Vlad. #
07-01-2018, 09:48 PM
Tocmai vin de pe server. M-am certat cu ei in continuu. Ei zic ca Angel le-a dat voie sa foloseasca no clip si sa treaca direct la tero in baza. De 2 ori m-a omorat Florinel e VTM<3 si inca abuzeaza. Danielul s-a luat si el de ei! Le-a zis ca le da kick sau slay daca mai folosesc odata noclip pentru a ajunge in tero. Am intrebat-o: "De ce abuzezi de vip?" si ea zice "Nu abuzez. nu era free." pai cum sa fie free daca nici nu am avut timp sa tastez ca mi-a dat head.

~TraNda~
07-01-2018, 10:02 PM
Le-am trimis un mesaj ca un ultim avertisemnt. Daca mai vad plangeri la adresa lor au accesele scoase!

~TraNda~
08-01-2018, 12:01 AM
Deea e VTM<3 a luat REMOVE pentru incalcarea regulamentului:
Demo + SS: click aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
:locked: