PDA

View Full Version : [Cerere Upgade] pFg | DaNy Ak47



pFg | DaNy Ak47
06-01-2018, 08:54 AM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii). Helper
NICK: numele cu care joci pe server (Toate). pFg | DaNy Ak47
VARSTA: varsta reala, nu minciuni. Detin varsta de 16 ani.
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]. Nu detin steam!
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678). Nu il stiu!
LINK FACEBOOK: Link catre facebook. Poftiti link-ul de la facebook <b>You have to register to ba able to see this link</b>
EXPERIENTA: experienta in adminat. Experienta mea in adminat este de 100% deoarece am mai detinut un server!
TIMP JUCAT: orele exacte de care dispui pe server. Orele mele dispuse pe server sunt: 127.47 si uitati si link <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend). Ziua , seara in weekend
MOTIV: motivul pentru care doresti admin. Doresc admin deoarece as dori sa ajut acest server sa il curat de codati ssa aduc membri sa dau tot ce pot pentru server!
CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php,
programare IT, harti cs, etc). pluginuri amxmodx editare grafica scripting harti cs programare it si multe alte chesti
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc) . Donatii in cont boost sms
CUVĀNT CHEIE: table

MoTaNu` RaW
06-01-2018, 11:26 AM
:pro: Totul este in regula, bafta !

GAgi
06-01-2018, 01:18 PM
:contra: cererea ta a fost inchisa pe 27,nu puteai sa mai astepti o zi?

wGods | Toxic
06-01-2018, 03:35 PM
:pro: Succes

adita
06-01-2018, 09:06 PM
Pro !

-=Christian=-
07-01-2018, 09:16 AM
Acceptat.

:contra: cererea ta a fost inchisa pe 27,nu puteai sa mai astepti o zi?
Luna trecuta a fost de 31.

:locked: