PDA

View Full Version : Reclamatie wgods Angel



Caragiali
05-01-2018, 04:46 PM
Nick-ul tau: Caragiali
Varsta: 21
Nick-ul admin-ului/player-ului: wGods | Angel
Ora si Data / harta: 16:30, 05.01.2018
Motiv: Mi a dat ban fara motiv. Mi a cerut wg i-am dat si mi a dat ban pe motiv ca aveam cfg. Folosisim d.cfg la cs clasic inainte s aintru pe dr nu avea nici o treaba sa fie cfg pt dr sau ceva de genul. Consider ca a gresit si ca merita sanctionat. Mi a dat ban pentru ca terminam hart ainaintea lui:|
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Sper sa nu ma insel si el sa aibe dreptate. Imi da ban doar pentru ca aveam un cfg. El ne stiind pentru ce este acel cfg.

~Wolf~
05-01-2018, 04:51 PM
Ti-a dat ban , ca sa dai la control acele 2 cfg-uri cerute.Uploadeaza cfg-urile sa le verificam , apoi decidem daca banul ramane sau nu.

~TraNda~
05-01-2018, 04:58 PM
Cum sa fie fara motiv cand ti l-am spus clar d.cfg si dr.cfg->forum.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Uploadeaza cele doua cfg-uri.

dizdani
05-01-2018, 06:56 PM
Propun down, cum să īți dea ban că termini īnaintea lui. Dacă era așa nici cont pe forum nu mai aveam. Țin să re-amintesc că avem comandă de resetarea configului. Asta īn cazul īn care se suspectează doar de un cfg( șansă de 50/50, depinde de cum e salvat configul). De asemenea configurile cu puține linii sunt inofensive, pentru scripturi ai nevoie de multe linii de aliasuri, īn special pentru cele de b-hop/stats. Un config normal are īn jur de 180-200 de linii ( asumānd fără comenzile de texturi și parole). Just pointing this out. Pune te rog și "valve.rc"!

-WickedSick-
06-01-2018, 11:57 AM
Așteptăm cfg-urile .

~TraNda~
07-01-2018, 05:44 PM
Au trecut 2 zile, niciun interes din partea ta. Banul ramane
:locked: