PDA

View Full Version : Reclamatie Wozzy



WarGods | Dark
03-01-2018, 03:48 PM
Nick-ul tau: WarGods | Dark
Nick-ul reclamat: Wozzy
Mapa: de_alexandra
Data si ora:aproximativ 15:47 ,3.1.2018
Motiv: Nu stie sa admineze+se face ca.nu vede playerii care injura sau sunt pe txt
Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Macar un advertisment ar fi bun

wGods | Toxic
03-01-2018, 04:15 PM
Adminii cu acces la ban nu au voie sa dea ban permanent!
:pro: sancționat

sRT Shadow
03-01-2018, 04:16 PM
Din prima poza nu prea vad ce ar fi rau inafara de aerul ala de superioritate..cand a dat acel ban permanent eram pe server.Dupa fapta i am zis de cateva ori si pe u@ si pe chat ul normal ca se da 10000 nu permanent la neprezentarea raportului wcd/refuzarea acestuia.Ca raspuns dupa 3 minute el a dat pe u@: ?.Daca el nu da slay/gag la text/limbaj/camp sunt :pro: unui down pana invata sa isi faca treaba si sa nu mai fie superior luand i pe sus pe playeri cu copile.

Dracusorul :D
03-01-2018, 04:19 PM
Reclamatia asta nu ii conceputa corect..si primele 2 dovezi chiar nu isi au locl acolo pt ca nu se intelege nimic..dar sunt deacord cu tn pt ca,chiar nu stie sa admineze si chiar ar trebui sa fie sanctionat pt ca el da slap-uri si slay-uri din tot nimicul indiferent ca ii player sau admin...eu unu zic ca merita sa mai ramaie pe helper pt ca o sa pierdem multi playeri din cauza unor admini ca nu stiu ce responsabilitate au..infine asta ii parerea mea

Florin11239
03-01-2018, 04:38 PM
:pro: Ai grija man!

MoTaNu` RaW
03-01-2018, 04:58 PM
:pro: Motivele mai sus, nu mai am nimic de adaugat.

GAgi
03-01-2018, 05:19 PM
:pro: nu am nimic cu el ,dar tot asa o fost o faza erau 2 vipi la o echipa si am zis primu dead vip la ct,a murit el primu l-am mutat dupa m-a luat la rost ca si el are acces la comenzi

adita
03-01-2018, 05:29 PM
Pro ! Sorry.

AdiTzu
04-01-2018, 04:18 PM
:pro: Motivele mai sus.Sorry!!

WoZZy
04-01-2018, 07:11 PM
1. Prietene joc si eu nu pot fi atent la toti ce vorbesc + mai erau admini on nu eram singur, dar se pare ca doar eu am reclamatie.
2. Am dat ban permanent pentru mai multe motive: no.wg, injurii la adresa adminului, tb, camp.
Nush ce vi se pare la mn a fi arogant dar asta e parerea voastra personala.

GAgi
04-01-2018, 07:14 PM
1. Prietene joc si eu nu pot fi atent la toti ce vorbesc + mai erau admini on nu eram singur, dar se pare ca doar eu am reclamatie.
2. Am dat ban permanent pentru mai multe motive: no.wg, injurii la adresa adminului, tb, camp.
Nush ce vi se pare la mn a fi arogant dar asta e parerea voastra personala.

nici nu se mai da ban permanent,si nu poti da permanent doar pentru injuraturi,o saptamana ii ajungea

pFg | DaNy Ak47
04-01-2018, 07:15 PM
:pro: Motive mai sus , ai grija,Soory

-=Christian=-
05-01-2018, 03:15 AM
Primele doua ss-uri nu prea sunt plauzibile pentru sanctiune, nici pentru un avertisment.
In schimb acel ban permanent nu il pot trece cu vederea, pentru refuz wCD se da maxim 7 zile.
Prin urmare ai primit downgrade, de la Moderator la Premium, data viitoare o sa primesti pana la Slot.

:locked: