PDA

View Full Version : Cerere helper



MadaLyNNN
01-01-2018, 06:02 PM
GRAD: Helper
Nick: [Dr]Egz#>> MadaLyNNN ;x
DATA NASTERI: 12.07.2003
Varsta: 14 ani
Adresa contact: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Experienta: 1 an jumate
Timp jucat: 71 min
Perioada: dimineata: 2 ore / seara 4 ore / wekend 6,7 ore
Motiv: Vreau sa am acces la comenzi-le de helper..
Cunostiinte: amxmodx
Ai citit regulamentul : Da
Cuvant cheie : (che1e cafea)

7Days ★
01-01-2018, 07:52 PM
:contra: nu ai orele necesare pentru Helper ;) joaca si fa ore si dupa fa cerere :)

Danielul
01-01-2018, 08:15 PM
:contra: , 1.N-ai orele necesare
2. Cererile UP se fac la 14 zile(2 saptamani) de la primirea gradului iar tu nici o saptamana nu ai macar
P.S. @ 7Days ★ scz de dislike :)

-=Christian=-
01-01-2018, 09:18 PM
:contra:

MadaLyNNN
01-01-2018, 10:23 PM
1 am orele ca i-am zis lu angel ca mi-am schimbat numele si daca pot cu 10 ore sa fac si a zis sa adaug si dupa contul ala cu 50 de ore .
2 a trecut 2 saptamani de cand am slot pe svr asta.

dizdani
01-01-2018, 11:06 PM
helău mai friend. Lăsānd la oparte ce au spus băieții mai sus eu īți dau contra pe motiv că nu prea īți merge mintea. M-ai convins īn 2-3 zile cāt poți.( nu mă refer că ți-ai pus clanul respectiv, aia e cea mai mică problemă)
ești foarte ne-copt să spun așa, nu te descurci prea bine și dānduți ție grad pe server ai putea să-l „nonorocești”. Dovadă zilele astea cānd am decis să testez unele grade pe server. La tine...păi nu aveam ce să testez că tu nu prindeai ce spuneam. Părerea mea e că nu ai(nici serverul) nevoie ca tu să ai grad mai mare de slot pentru cel puțin o perioadă de cāteva luni bune. Fără supărare, dacă chiar īți dorești grad īți poți achiziționa unul.
cOnTrA


edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cristi te-aș ruga să nu mai pui contra fără argument căci nu se va lua īn considerare după cum spune regulamentul. Īnsă dacă s-a spus deja motivele și NU E NEVOIE CA TOȚI SĂ REPETAȚI ACELAȘI LUCRU, poți să dai un „quote” spunānd că ești de acord cu acea persoană.

nvm vorbesc cu pereții.

TheBlack[G]
01-01-2018, 11:17 PM
E de :contra: n-ai stil

-WickedSick-
01-01-2018, 11:23 PM
:contra:

DubRunner
02-01-2018, 10:49 AM
:contra:

Florin11239
02-01-2018, 12:32 PM
:contra:

~TraNda~
02-01-2018, 03:42 PM
helău mai friend. Lăsānd la oparte ce au spus băieții mai sus eu īți dau contra pe motiv că nu prea īți merge mintea. M-ai convins īn 2-3 zile cāt poți.( nu mă refer că ți-ai pus clanul respectiv, aia e cea mai mică problemă)
ești foarte ne-copt să spun așa, nu te descurci prea bine și dānduți ție grad pe server ai putea să-l „nonorocești”. Dovadă zilele astea cānd am decis să testez unele grade pe server. La tine...păi nu aveam ce să testez că tu nu prindeai ce spuneam. Părerea mea e că nu ai(nici serverul) nevoie ca tu să ai grad mai mare de slot pentru cel puțin o perioadă de cāteva luni bune. Fără supărare, dacă chiar īți dorești grad īți poți achiziționa unul.
cOnTrA


edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cristi te-aș ruga să nu mai pui contra fără argument căci nu se va lua īn considerare după cum spune regulamentul. Īnsă dacă s-a spus deja motivele și NU E NEVOIE CA TOȚI SĂ REPETAȚI ACELAȘI LUCRU, poți să dai un „quote” spunānd că ești de acord cu acea persoană.

nvm vorbesc cu pereții.

Respins
:locked: