PDA

View Full Version : [Cerere Slot] pFg | DaNy Ak47



pFg | DaNy Ak47
17-12-2017, 07:46 PM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii). As dori gradul de Slot
NICK: numele cu care joci pe server (Toate). pFg | DaNy Ak47
VARSTA: varsta reala, nu minciuni. Am facut astazi 16 ani.
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]. Nu detin steam din pacate deoarece l-am vandut!
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678).
LINK FACEBOOK: Link catre facebook. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
EXPERIENTA: experienta in adminat. Experienta mea in adminat este de 95 100 %
TIMP JUCAT: orele exacte de care dispui pe server. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Eu sunt primul! Detin 120 de ore
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend). Ziua, seara , weekend
MOTIV: motivul pentru care doresti admin. Doresc admin deoarece as dori sa ajut serverul cu donatii sa il curat de toti codatii de pe server si sa aduc membri pe el sa aiba unde sa se joace pe acest server superb!
CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc). Scripting Amxmodx Pluginuri editare grafica programare it harti si multe altele!
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc) . Massuri boost donatii reclame pe site-uri etc
CUVĀNT CHEIE: Citeste regulamentul pentru a afla cuvāntul ! Coca Cola

GAgi
17-12-2017, 07:53 PM
1.ai uitat sa spui numarul de ore
2.ai spus ca intri dimineata/seara/weekend dar nu prea te vad activ(intratevar esti in top,dar de unde sa stim noi ca esti ala real fiindca nu ai slot inca?)
3.nu ai pus linku de la facebook(sau macar o adresa de contact)
4.cu slotu nu poti ajuta serverul scapand de codati,fiindca nu ai acces(vei putea mai tarziu)
nu ma pronunt

Dracusorul :D
17-12-2017, 08:28 PM
:contra: nici macar nu ai completat modelul

GAgi
17-12-2017, 09:01 PM
:contra:

adita
17-12-2017, 10:15 PM
Eu īți dau pro! Știu că ești cel adevărat+că intri mereu pe sv daca a uitat să pună orele...Ii dați īn cap.

wGods | Toxic
17-12-2017, 10:39 PM
:pro:

DarkNess
17-12-2017, 10:50 PM
:pro: baftă.

MoTaNu` RaW
18-12-2017, 01:12 PM
:contra: ai un comportament foarte neadecvat pe server, injuri, campezi. Nu meriti slot.

-=Christian=-
18-12-2017, 04:56 PM
Dovada?

:contra: ai un comportament foarte neadecvat pe server, injuri, campezi. Nu meriti slot.

ON: Acceptat.
Lasa-mi mesaj privat cu numele si parola !
:locked: