PDA

View Full Version : Unban



Ramzes
16-12-2017, 02:00 PM
Nume: Ramzes
ip: 212.56.210.222
Virsta: 31
iD de steam: STEAM_0:0:51186462
Data: 16.12.2017
ORA: 13:50
Harta: nu tin minte
Admin: 3mygoods
Motiv: fara motive
Martori: Element

am intar sa joc si peste scurt timp am primit ban, fara sa mi se faca scan sau macar sa mi se spuna ceva

Kponestefan
16-12-2017, 02:35 PM
:contra: din partea mea...Echipa wargods nu vreau sa o luati in nume e rau dar eu sunt de partea tuturor adminilor care face chestia asta..chiar nu vedeti ca asta isi bate joc de noi?
Si in al doilea rand eu stiu ca atunci cand primesti ban se face cerere de reclamatie nu cerere unban..si din ce vad eu acolo e si o taxa de unban..care nu cred ca s-a luat in considerare vreodata..
Din motivu asta ca se da unban la un player care creeaza numai probleme pe server isi da toti demisia exact cum am facut si eu..au fost playeri banati pe drept si sa ii vad dupa ceva vreme pe server..[de ce i s-a dat unban?]
Si cu playerul ramzes eu zic sa ramana cu banul permanent ca am observat ca mereu la intrarea lui pe server mai raman doar 2-3 playeri din 8-10 cati erau pana sa intre el...toti il injura pe motivul ca are ceva necurat..[si ca sa fiti convinsi sa vedeti ca toti il injura las si poze daca este nevoie]

-WickedSick-
16-12-2017, 03:43 PM
Probabil se vor prezenta și niște dovezi pentru ban-ul dat .

visinescu
16-12-2017, 05:10 PM
Dovada, unde-i dovada? :)

3myGood
16-12-2017, 05:18 PM
Dovada, unde-i dovada? :)

ori la D_zeu ori la satana alege unde vrei s_o vezi!!!

Ubaka
16-12-2017, 10:48 PM
Sa-i ardem pe ruuuuuuug =))
Lasand gluma la o parte eu sunt de acord cu Kpone. Si eu am observat ca modul lui de a juca bate la ochi si chiar am incredere in modul de adminare al lui 3mygood... l-am filmat odata pe amicu Ramzes si a cam parut putin wall, nu stiu daca e destul.
Video: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ramzes
17-12-2017, 08:22 AM
niciodata nu am jucat cu coduri, eu vorbesc serios, sunt gata sa joc si tot odata sa filmez la camera cum joc, sa vedeti clar si petodeauna sa stiti ca joc fara coduri, si niciodata nu am jucat cu ele.

--------------- Added after 2 minutes ---------------

majoritatea playerilor pur si simplu nu le place ca joc un pic mai bine ca ei, macar o dovada sami dati ca am jucat cu coduri vriodata.

nu e asa, cum ai prefacut video? mie numi arata asa ceva pe ecran cum in acest video, linia albastra care e in video.

--------------- Added after 2 minutes ---------------

asa iti arata tie cind tu esti mort si ma privesti pe mine cum joc eu, desteptule, nu baga lumea in eroare

Ubaka
17-12-2017, 11:56 AM
niciodata nu am jucat cu coduri, eu vorbesc serios, sunt gata sa joc si tot odata sa filmez la camera cum joc, sa vedeti clar si petodeauna sa stiti ca joc fara coduri, si niciodata nu am jucat cu ele.

--------------- Added after 2 minutes ---------------

majoritatea playerilor pur si simplu nu le place ca joc un pic mai bine ca ei, macar o dovada sami dati ca am jucat cu coduri vriodata.

nu e asa, cum ai prefacut video? mie numi arata asa ceva pe ecran cum in acest video, linia albastra care e in video.

--------------- Added after 2 minutes ---------------

asa iti arata tie cind tu esti mort si ma privesti pe mine cum joc eu, desteptule, nu baga lumea in eroare

1. Cu cuvintele nu faci nimic, daca spui ''nu am jucat si nu joc cu coduri'' nu avem niciun motiv sa te credem
2. Invata sa scrii si sa formulezi o fraza coerent
3. Ar fi cazul sa-ti reglezi atitudinea.31 de ani? Poate doar in acte. Te comporti ca un razgaiat de 10-11 ani
4. Ceea ce se vede in video e ESP-ul, asta vad adminii cand specteaza, si cu el iti poti da seama cat de curat e un player. Am spus doar ca mi s-a parut cam wall si ca nu stiu daca e de ajuns. Te-as ruga sa nu mai vorbesti aiurea in necunostinta de cauza.
Multumesc, atat am avut de zis :)

Kponestefan
17-12-2017, 12:14 PM
eu sunt :pro: sa ramana cu banul permanent ca am demonstrat ca la intrarea lui toti playeri il injura si ies din vina lui si uite asa pierdem playeri din cauza lui [eu am demonstrat asta pe privat adminilor de aici] sper sa se ia o decizie buna pe chestia asta...si Subliniez daca el ramane cu banul permanent o sa revin inapoi in comunitate si fac o cerere in privat pentru a obtine iarasi gradul care il aveam.."Si pentru cei care nu stie eu m-am retras din cauza acestui player si din vina ca multi primesc parte si unban chiar daca sunt vinovati"

Ramzes
17-12-2017, 12:20 PM
e clar atunci, sa va fie rusine de banul care mi lati dat, fara dovezi etc... rusine sa va fie ca dati ban jucatorului care joaca mai bine ca voi toti, sunt pe locul 1 pe wargoods, si e normal ca nu o sai placa nimanui asta, rusine adminilor de pe wargoods

Ubaka
17-12-2017, 12:44 PM
Ramzes nu te mai injosi. Cum am zis, ai 31 de ani doar in acte. Un sfat: Termina scoala, mai iesi in lume si revino-ti cu picioarele pe pamant! Dai dovada de o imaturitate enorma!
:pro: ban permanent!

3myGood
17-12-2017, 01:35 PM
rusine sa ti fie tie!!!
se mai intampla o data de 2 ori sa castigi cu 40,50 la la 10,15 dar nu de fiecare data cum se intampla la tine
decizia mea e finala ramai cu ban-ul
succes in continuare
esti un jucator fbun care stie f bine cum sa pacaleasca

Jet Lee
17-12-2017, 02:39 PM
E a 3 oara cand jucatorul Ramzes (nr 1 top 15) are ban pe srv fara dovada, doar vorbe, in ultima perioada au fost banati multi jucatori vechi care jucau de ani pe srv.

Ubaka
17-12-2017, 03:27 PM
E a 3 oara cand jucatorul Ramzes (nr 1 top 15) are ban pe srv fara dovada, doar vorbe, in ultima perioada au fost banati multi jucatori vechi care jucau de ani pe srv.

Cu tot respectul Jet, cum e vorba: "daca 10 oameni iti zic ca esti beat apai esti beat" deci zici ca toti care suntem in potriva lui gresim? Si ce daca e vechi pe server? E bun la inselaciune. Mare lucru opreste codu inainte sa faca wcd sau stiu eu... Preferi un jucator vechi si sa pierzi alti 10 pe luna?

ADRI
18-12-2017, 04:57 PM
Banul Ramane .
:locked: