PDA

View Full Version : Reclamatie Gabriel_



CsMarian
15-12-2017, 11:38 PM
Am primit ban fara nici un motiv :| , nu mai dati la toti copii admin, probabil deasta nici nu prea e lume pe sv.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wGods | Toxic
16-12-2017, 05:48 AM
Faci cerere unban după modelul dat,unde adminul v a fi nevoit să aducă dovezi asupra acestui ban.

-WickedSick-
16-12-2017, 12:41 PM
motivul ban-ului este wall , așteptăm dovada lui gabriel , asta după ce tu iți revizuiești cererea după modelul aferent.

3myGood
16-12-2017, 12:59 PM
nu e problema ta de ce nu e "lume" pe sv
iar banul sigur nu l-ai luat degeaba
nu va mai umflati in pene peacilea ca nu stiu ce are adminul "mi-a dat ban degeaba"
faci cererea conforma apoi vedem si dovezi

CsMarian
16-12-2017, 04:15 PM
Nu am gasit nici un model, si nu am nevoie de unban joc pe sv mult mai populate Gungame... Am vrut sa vad doar cum e asta si cum se misca, dar sa iau ban din prima nu am mai pățit.

Gabriel_
16-12-2017, 09:00 PM
Din pacate in acel moment au fost mai multi playeri codati, nu ma puteam sa ma tin la ei, nu am demo-ul foarte lung, la ultima faza, trageai in dreapta si i-ai headshot acelui player si el era in stanga, te am urmarit minute bune si trageai numai in zid unde era playerul. E posibil sa ma fi grabit si trebuia sa fac demoul mai lung.
Ii dati unban daca considerati ca demoul nu este demonstrativ.
Data viitoare o sa le fac mai lungi..

Si cu adminul la toti copii am cu 10 ani mai mult ca tine.
Demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

CsMarian
17-12-2017, 03:33 AM
Nu ai habar care e deosebirea dintr-un codat si un player bun :)) nu stiu cum de ai ajuns admin aici.

dcdaifa
17-12-2017, 10:52 AM
nu ti se pare ca esti cam arogant?
ne faci copii nu esti in stare sa gasesti o cerere de reclamatie
uitete la tine si termina cu aroganta asta

Jet Lee
17-12-2017, 02:33 PM
Lasa ip sa iti dau unban.