PDA

View Full Version : propunere 28 ( vreau tero ) [RESPINS]



dizdani
08-12-2017, 09:13 PM
Să se adauge plugin pentru interschimbarea teroristului. Mulți ies că nu le plac la tero, unii se plâng că ei nu sunt tero; Rezolvare: plugin „/vreautero”.

Și, nu se poate pune un bot de la spec la tero? Ajută la ceva?

edit: nu cred că înțelegeți termenul de „interschimbare”.

Mi se pare o porcarie, cel mai bine este ca serverul sa aleaga random teroristul.
Serverul alege random teroristul(la începutul rundei), însă se poate schimba după aceea. Dacă binevoiește cineva să vrea la tero. Nu zic că pluginul trebuie abuzat și folosit la fiecare rundă. Dar în momente precum „bă hai că eu trebuie să ies pa”, și nu-s admini on. Păi hai mai jucam 25 de minute mapa, de ce nu?

si daca sa zicem sar adauga pluginu pai o sa fie muuuuulti care o se foloseasca de el
păi nu ăla e și scopul?


o sa ia ban daca iese de la tero.
ban în mod normal se dă pentru retry (acum că nu te mai poți omorâ cu HE), dacă „iese”, păi intră altul instant. Cam așa ar trebuii să funcționeze pluginul. Însă cred că pentru asta ar fi nevoie de încă un terorist, de aia am sugerat dacă se poate să se adauge un bot la tero cum erau mai demult. (BOT blablablalba -9999 -9999)

-=Christian=-
08-12-2017, 09:46 PM
Mi se pare o porcarie, cel mai bine este ca serverul sa aleaga random teroristul.

Mulți ies că nu le plac la tero
Este obligatia lor sa stea la tero, cum stiu sa joace CT poate sta si Tero.
ON: :contra:

Bl0wDy
09-12-2017, 08:45 AM
:contra: Motiv: mi se pare o idee care numi place si nutrebuie alta alesul ranom e bun si daca sa zicem sar adauga pluginu pai o sa fie muuuuulti care o se foloseasca de el :|

Danielul
09-12-2017, 01:52 PM
:contra: Motiv: mi se pare o idee care numi place si nutrebuie alta alesul ranom e bun si daca sa zicem sar adauga pluginu pai o sa fie muuuuulti care o se foloseasca de el :|

data viitoare citeste ce scrii, doar asa sa intelegem si noi,
:contra: , o sa ia ban daca iese de la tero.

Bl0wDy
09-12-2017, 09:49 PM
De ma grabeam atunci si aveam treaba

~Wolf~
09-12-2017, 11:36 PM
Se va abuza.Totusi nu exista o cale in care daca iese teroristul , timeleft-ul sa ramana acelasi?

dizdani
10-12-2017, 03:50 PM
Se va abuza.Totusi nu exista o cale in care daca iese teroristul , timeleft-ul sa ramana acelasi?

Nu văd cum s-ar putea abuza. CT scrie /vreautero* =))))))))), T alege dacă acceptă sau nu.

~TraNda~
15-12-2017, 02:56 PM
[...] cel mai bine este ca serverul sa aleaga random teroristul.

Este obligatia lor sa stea la tero, cum stiu sa joace CT poate sta si Tero.
ON: :contra:

:locked: