PDA

View Full Version : Cerere unban iplease!



iplease
04-12-2017, 08:11 PM
NUME: iplease!
IP: 86.104.66.185
VARSTA: 20
ID DE STEAM: STEAM_0:0:40580009
DATA: 04.12.2017
ORA: 20:07
HARTA: zm_2010b
ADMIN: Toxic
MOTIV: Mi-a cerut scanare wcd si i-am zis ca am ban . . .
MARTORI: Never Give Up
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc
MENTIUNI: Nu mi se pare normal sa primesc ban doar ca am ban pe wg . . . e aiurea. De ce sa joci cu coduri pe zm? Joc steam on de 6-7 ani, am mii de ore, as vrea un motiv pentru care sa joc cu coduri pe zm . . . Intru si eu pe server sa ma relaxez, sa ma simt bine alaturi de voi, joc 4fun. . . si primesc
asa ban. . . P.S : Asa imi da dupa "scanare" : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
04-12-2017, 08:31 PM
da eram pe sv in monentu ala doar ca pune si o poza ceva cu ce iti da pt ca nu avem de unde sa stim problema ta

wGods | Toxic
04-12-2017, 08:43 PM
Am vrut sa te verific,e obligatia mea. Ar trebui sa rezolvi cu ban ul de pe wg inainte,sa platesti taxa unban,dupa cum ai zis si tu...
Imi pare rau,nici nu te puteam lasa sa joci,nu ar fi corect fata de ceilalti playeri.
Daca owner ul considera ca trebuie sa primesti unban,sunt cel mai multumit...
Rezolva cu ban ul de pe wg. Multa bafta!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

~TraNda~
04-12-2017, 08:56 PM
:contra: unban
Cineva care are ban pe wCD inseamna ca a vrut sa fenteze programul, sa ascunda ceva!

Poseidon
04-12-2017, 09:40 PM
:contra: Consider ca nu ar trebui sa ai ban pe wCD !In plus toate hituri-le de la tine erau in cap chiar daca eram cu spatele !

-WickedSick-
06-12-2017, 06:51 PM
:contra: unban
Cineva care are ban pe wCD inseamna ca a vrut sa fenteze programul, sa ascunda ceva!

Exact , ban-ul rămāne pānă la plătirea taxei de unban pe wCD !
:locked: