PDA

View Full Version : Reclamație Gabriel_



visinescu
02-12-2017, 06:16 PM
Niciodată nu am pretins că sunt cel mai bun de pe server și niciodată nu am avut un comportament de băiat alintat ori de cāte ori am cāștigat. Nu același lucru pot să-l spun despre acest Gabriel care mă tachinează fără motiv de parcă ar exista vreo concurență īntre noi doi. Nu i-am răspuns deloc pānă azi cānd l-am dat direct "īn morții mă-sii". Īn urma acestor cuvinte, Gabriel a aplicat gag-ul asupra mea, dar fără efect și a promis că va avea grijă să mi se ia rangul de admin. Mai mult, Gabriel făcea pe prostul cum că el nu instiga și că doar vorbea singur.

Luați deciziile care se impun atāt īmpotriva mea dacă este cazul cāt și īmpotriva lui! O fi bun jucător, dar comportamentul lui pe server lasă de dorit.

Gabriel_
02-12-2017, 06:34 PM
Comportamentul meu lasa de dorit? Sau al tau cu limbajul de *****? Eu nu ti am pronuntat numele pe server.

visinescu
02-12-2017, 06:36 PM
Īmi place cum joci teatru. Continuă!

ADRI
02-12-2017, 07:12 PM
O sa vorbesc aici pentru amandoi
Nici unul nu cunoaste si nu respecta regulamentul serverului unu injura si altu aplica comenzi pe admini parca suntem pe maidan , stiti prea bine ca totul se rezolva in mod civilizat de asta exista forumul si regulamentul serverului si nici unu nu este mai presus ca altul indiferent de gradul pe care il detine , sunteti cu totii admini egali . Astazi aveti doar un avertisment amandoi asa ca cititi cu atentie regulamentul pentru ca la urmatoarea abatere o sa va retrag adminul .
Si sa terminam totusi cu unu da ban si altu da unban , banul se da doar pe dovezi iar in lipsa lor se da unban !
:locked: