PDA

View Full Version : Bianca Dragusanu



Esky
05-07-2012, 10:10 PM
EXCLUSIV! Bianca Drăguşanu se angajează la Kanal D

Sexoasa Bianca Drăguşanu nu are timp să se plictisească. Cānd nu face vreo boacănă īn plan personal, cum ar fi să-şi piardă telefonul, Bianca se aşază la masa negocierilor pentru vreun contract foarte bun. Aşa se īntāmplă zilele acestea, cānd domnişoara Drăguşanu īşi negociază contractul la Kanal D.

Bianca Drăguşanu (29 ani) este pusă pe schimbări anul acesta. Din luna martie a īnceput să-şi ia īn serios cariera de designer, ea participānd activ la crearea liniei de lux „BBY by Bianca Drăguşanu", iar īn viaţa particulară a devenit mai casnică şi mai gospodină decāt şi-ar fi imaginat şi cel mai bun prieten al ei.

Mai nou, sursele noastre ne-au spus că Bianca se pregăteşte să revină īn televiziune. Roşcata negociază intens zilele acestea pentru semnarea unui contract cu Kanal D. Drăguşanca ar trebui să aibă propria sa emisiune de divertisment īn care va prezenta alături de o vedetă masculină.

Se pare că totul este pus la punct, singura necunoscută, pentru care se poartă acum discuţii, este salariul fostei asistente de la Antena 1.

Bianca īşi doreşte o remuneraţie de 3.000 de euro pe lună, ceea ce nu e tocmai pe placul celor de la Kanal D. O prietenă apropiată vedetei ne-a confirmat zvonul: „Da, aşa am auzit şi eu, negociază cu Kanal D, dar s-au īmpotmolit la bani! Sper ca prietena mea să reuşească şi să revină pe micul ecran".

Surasa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RedMan
06-07-2012, 12:03 AM
Nu as fi fost in stare sa dau BAC-ul maine daca nu stiam asta :))

Teddy
06-07-2012, 01:15 AM
Nu as fi fost in stare sa dau BAC-ul maine daca nu stiam asta :))
+1 Red=))))
Bafta la bac;)

Esky
06-07-2012, 10:05 AM
:)) suntetetzi nebuni:>