PDA

View Full Version : Dc are green admin?



cosmynkool
03-07-2012, 11:54 AM
Deci.intru eu pe server sa ma joc..ca tot omu,fac un scor 10-3 si vad ca imi face green poze(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
(<b>You have to register to ba able to see this link</b>).I-am luat id de mess,i-am dat pozele...si el tot zieca ca eu am cod..pozele aratand ca n-am.N-a m-ai zis nimik.Apoi cand sa intru pe av_place am primit ban:))(<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si de la RedMan???dc???? si apoi am vorbit cu green si ce mi-a zis...:

<b>You have to register to ba able to see this link</b> Deci am eu vreo vina??

cosmynkool
03-07-2012, 11:57 AM
Scuzati de dublu post:D eu sunt Targ3t am uitat:)

Teddy
03-07-2012, 12:13 PM
Aolo, daca si pe tine Mitele te banuie ca ai cod la cat de but esti:)
Pozele nu arata nimic suspect, acum daca el zice ca are si demo cu tine asteapta sa il puna pe forum ca sa isi dea cu parerea ceilalti admini.

ps: Vezi ca exista butonul edit deci nu era nevoie de dublu post;)

RedMan
03-07-2012, 12:46 PM
Target..eu ce rol am in treaba asta ? Ca nu inteleg.

Sky
03-07-2012, 01:02 PM
Sa i se scoata accesul la ban lui Green ca sa nu mai fie probleme.

cosmynkool
03-07-2012, 01:24 PM
Pai RedMan eu nu l-am vazut pe green pe av_place..si doar tu erai admin cu drept de ban....

RedMan
03-07-2012, 01:26 PM
Pai afla ca nu eu ti-am dat ban.

Teddy
03-07-2012, 01:55 PM
Hai Mitele ca am aflat cine ti-a dat ban:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sincer, mie mi se pare aiurea..pai mai verzuliule, ori tu ai admin ori fractu'? Si de unde stim noi ca nu ai fost tu ci fractu? Parerea mea e ca ar trebui sa suporti consecintele ca Xela tie ti-a dat admin nu fratelui tau. Nu trebuia sa ii zici parola de la admin lu' fractu'.

cosmynkool
03-07-2012, 01:56 PM
Oke...sa zicem ca nu tu mi-ai dat ban..imi cer scuze daca am gresit.Va rog careva imi scoateti ban-ul?

XeLa
03-07-2012, 02:13 PM
Draga Target vreau sa`ti aduc la cunostinta niste chestii elementare.Nu ne tragi tu cu restu la raspundere si nu sunt nevoit sa dau explicatii de ce au unii admin si altii nu.
Green a jucat o luna cu slot non stop tinand redirecte d`aia a avansat la admin.Asta ca sa iti fac pe plac si sa iti spun de ce are admin.
Sa fie ultima oara cand ne trageti la raspundere tu si restu.NU SUNTEM NEVOITI SA VA DAM EXPLICATII!Tineti redirecte si voi jucati mult si o sa primiti si voi la randul vostru admin!
Green te`a verificat, ti`a facut poze si tot nu a fost sigur ca esti curat.In momentul ala s`a pus pe tine si a dat drumu la un demo.D`aia ai luat ban!Uite demo aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>
E adevarat ca in demo nu este wall, dar orice admin se mai poate insela, au facut`o altii cu experienta mai mare!Demo-ul a fost pus mai mult sa se dea cu parerea si restul adminilor!Are voie sa faca un demo si sa iti dea ban daca crede ca ai wall!asta nu intelegi tu!
Ban-ul este scos, nu este vorba de wall!
Legat de partea cu "fratimiu" , a folosit un termen gen "boss , frate , fratimiu" etc.
Banul este scos , poti intra la joc.

Mai interesant in demo e discutia dintre RedMan si Zuzu :))

RedMan
03-07-2012, 02:29 PM
Ce discutie traiti-ar ? :)))

cosmynkool
03-07-2012, 02:39 PM
Deci dreptate am avut."nu am cod" si tot nu merge sa intru pe nici un server de cs:|

daniel_San
03-07-2012, 02:42 PM
Scrie in consola cl_timeout 300

XeLa
03-07-2012, 03:34 PM
tp!