PDA

View Full Version : reclamatie la adminul wGods l Red Man



askald
01-07-2012, 10:38 AM
Nick: < rebel > - AnDrEi -cL*
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Motivul pt ce am luat ban: WAL asa presupune acest admin
Ip: 79.114.45.139
Joc pe acest sv de aproape 2 ani dar nu mi sa mai intanplat asa ceva ca azi. Domnul admin red man a jucat pe sv si eram si eu bineinteles in jur de 60 minute dupa care iese brusc intra din nou si ma intreaba de cat timp joc pe sv iam raspuns ca de 2 ani dupa care el imi zice sa intru pe forum sa fac cerere un ban ca am ban pe motiv de wal !!! Il intreb cum spune el ca eu am wal cand el nu mia facut nici macar poze sa i le dau sa le verifice iar el mia raspuns asa sec ca am demo.. Va rog daca se poate sa luati masuri pt ca cu asemnea admini ajunge sv sa cada azi imi da mie ban maine da la altu ban asa aiurea si tot asa ! Va rog sa vizionati acel demo care sustine el ca mi la facut si sa vedeti daca eu am ceva iar daca nu am va rog sa se ia masuri. Puteti verifica in consola ownerul acestui sv sa vedeti ca am dreptate.. Va multumesc si spuneti acestui admin sa nu mai dea asa aiurea ban

RedMan
01-07-2012, 11:03 AM
Cum cererea ta unban, care apropo, e o varza, nu a intarziat sa apara, nici raspunsul din partea mea nu o face.Nici nu ar trebui sa iti raspund la o reclamatie facuta astfel.
Din cate am inteles tu esti White Angel. Nu stiu daca ma insel, dar a fost cumva o discutie cu tine acum ceva vreme cum ca nu ai voie sa intrii pe server fara wac ? Sau te scufund ?

XeLa
01-07-2012, 10:41 PM
Askald cererea trebuia facuta dupa model.
Daca esti White Angel si nu ai folosit wac ai luat ban pe buna dreptate.

RedMan
02-07-2012, 12:03 AM
Din cate mi-a spus el pe messenger, este varul lui White Angel, care defapt White Angel este el, dar White Angel este numele pe care avea admin. Apoi, ca si cum nu era de ajuns, White angel spune ca era vara-sa cu numele asta. Lucru ciudat pentru ca avea id-ul andrei nu stiu cum si nick-ul in joc tot andrei. Plus de asta White Angel cam sfideaza treaba cu WAC-ul deoarece azi pe forum a intrat fara WAC ba chiar parea sa nu aiba nici o remuscare. Dar nu stau sa scriu romane. I-am dat ban pentru ca nu avea WAC. Fragnstein era pe server in acel moment.

FragNSTein
02-07-2012, 08:48 AM
Confirm cele spuse de Red. Am asistat la toata discutia.

askald
02-07-2012, 01:32 PM
deci smecherasule credema ca nu imi arde mie sa fac cereri de unban sau reclamati... eu sunt andrei si punct... de azi inainte cand dai ban intreaba omu inainte sa dai ban !! documenteazate inainte sa dai ban ca iti explicam iti dadeam si team viewer sa verifici ce vrei tu dar nu una doua ban ca nu rezolvi nimic asa credema.. ai jucat cu mine pe sv 60 minute in 60 minute nu miai zis nimic.. dupa 60 minute ti sa nazarit tie ia sa ii dau eu ban la asta ca joaca prea bine si sa ii stric eu ziua.. te rog frumos sa ma lasi sa joc linistit pe sv nu vreau sa am alte discuti sa primesc alte banuri.. sper ca nu cer prea mult cand intru pe sv spunetimi ce vreti sa va dau si va dau dar nu mai dati ban aiurea..cand avea sv probleme si era mai gol si intram dadeam vot si ban la cei codati era bine iar acum cand vati mai ridicat putin acum nu mai sunt bun gata hai sa ne apucam de banuri !! nui frumos credema acum faceti ce vreti voi si cum vreti voi.. eu va doresc sa aveti o zi buna si spor la fraguri

Rapid1923
02-07-2012, 02:09 PM
Din ce deduc esti white angel. Ti-a zis xela ca trebuia sa joci WAC on si n-ai facut-o. De ce lungim discutia?

RedMan
02-07-2012, 02:21 PM
Tu nu ma iei pe mine cu smecheras. White Angel sau cine oi crede tu ca esti frumosule, chiparosule, fat-frumosule. In primul rand cand te hotarasti sa minti o comunitate intreaga cu lucruri de gen
Tu: sunt White Angel
Eu: pai ai ban ca nu ai voie fara WAC
Tu: pai frate sunt varul lui white angel
Eu: atunci ai ban pentru wall, am demo
Tu: pai sunt white angel, dar ala e numele meu pe care am avut admin
Eu: Bine.Pa!
Ca sa nu mai zic ca ai si un comportament foarte necorespunzator unuia ca tine. Si plus de asta dragul meu cu multipla personalitate, eu nu dau ban degeaba. Comenteaza demo-ul de la cererea ta de unban.
Si daca tot am deschis subiectul hai sa continuam: White Angel ( ca esti tu ca esti var-tu prea putin conteaza) tu ne crezi prosti ? Eu te intreb daca ai WAC activ si tu imi zici ca nu stii daca il mai ai in pc si sa astept sa il cauti ? Scuza-ma ca iti spun, dar asta este nesimtire pe fata. De aici rezulta ca datile anterioare cand ai intrat pe server te plimbai precum "voda prin loboda" fara WAC activ? Vezi ca asa ceva nu e frumos "smecherasule".
P.S. : "-" : linia asta orizontala se numeste cratima. Foloseste-o. Ajuta mult la comunicare !

Sky
02-07-2012, 03:02 PM
White Angel a recunoscut public ca a jucat codat cu no-recoil, din cate stiu eu Xela i-a zis sa joace cu WAC, nu a facut-o deci ban.Nu inteleg vrajeala cu "sunt varu" etc :-?

askald
02-07-2012, 03:36 PM
mai oameni nu sunt white angel de cate ori sa va zic !! la ce naiba sa mint !! cum spuneti voi ca stiti ip lu white cand daca miati verificat ip ati vazut cu totul si cu totul ca am alt ip. ei joc de pe steam cs el nu joaca de pe steam

RedMan
02-07-2012, 03:48 PM
Tu zici ca white angel joaca fara steam ? Nu cumva juca de pe steam-ul lui varu-sau, adica tu ? Ca el asa ne zicea noua.

mZq
02-07-2012, 03:51 PM
Uitati-va la ip :-?? poate chiar nu e white angel:)

RedMan
02-07-2012, 04:05 PM
Andrei nu mai are rost sa continuam discutia. Raspunsul il ai la cererea de unban. Ai grija ca sunt cu ochii pe tine.