PDA

View Full Version : Cerere PREMIUM sK_fOr3sT:WoW:)



Vlad Dragan
07-11-2017, 01:52 PM
GRAD:PREMIUM
NICK:sK_fOr3sT:WoW
VARSTA:12
ID DE STEAM:---
STEAM ID:---
LINK FACEBOOK:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
EXPERIENTA: Dupa cum am mai spus am experienta cu codatii cat si cu playerii care nu respecta regulile serverului (TXT,CAMP,CODURI etc.)
TIMP JUCAT: 100+
PERIOADA: Dupamasa si seara si in wekend.
MOTIV: Sa ajut serverul sa scape de codatii dar si sa il ajut sa devina la un nivel mai inalt.
EXPERIENTA: AMXMODX
PROMOVARE: Boost si relame pe diferite siteuri de socializare (INSTAGRAM,FACEBOOK etc.);)
CUVANT CHEIE: (cheie RedBull)

wGods | Toxic
07-11-2017, 04:14 PM
MOTIV: Sa ajut serverul sa scape de codatii dar si sa il ajut sa devina la un nivel mai inalt.
Incearca sa ajuti serverul si prin alte mijloace,cum ar fi sa-l votezi sau sa faci mai des reclama.

~Wolf~
07-11-2017, 04:38 PM
EXPERIENTA: Dupa cum am mai spus am experienta cu codatii cat si cu playerii care nu respecta regulile serverului (TXT,CAMP,CODURI etc.)

Te contrazic , nu stii deloc ce e campul.Dai slap-uri degeaba uneori chiar si adminilor , cu toate ca respecta regulile serverului.Ti-as sugera sa fii mai atent , lasand la o parte aceasta mentiune sunt :pro: cererii , totusi cum a zis si wGod|Toxic voteaza mai des serverul.

Vlad Dragan
07-11-2017, 08:09 PM
In primul rand chiar si unii admini nu respecta acele reguli cum ar fii (txt camp etc) eu vreau sa ajut foarte mult aceasta comunitate.Voi face si mai multa reclama sa server daca asa mi se cere.

SnQ25
08-11-2017, 06:58 PM
:pro:

Vlad Dragan
08-11-2017, 08:23 PM
Multumesc!

-=Christian=-
08-11-2017, 09:33 PM
Acceptat.
Mareste activitatea pe forum.
:locked: