PDA

View Full Version : [Adresa Wed] Short.st



TheLyon
03-11-2017, 02:36 PM
Salutare astazi am sa va prezint un site cum sa faci bani
Cred ca cu toti neam dorit vreodata sa facem bani stand degeaba. Iata astazi am gasit o metoda.
Mai jos vor fi pasi deci hai sa incepem
1). Intram pe linkul acesta <b>You have to register to ba able to see this link</b>*******.com/ref/a6fd082edf?user-type=new
2) Odata ce am intrat ne va aparea asa <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/bmkni3h.png
3)dati un pic mai jos si apasati aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/Gay07t2.png
4) odata ce ati apasat vă va aparea asa <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/8G2LmXp.png
5) după ce ati completat register va va apara asa <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/vLaNAKn.png
Daca ati urmat pasi ati reusit BRAVO ati reusit
Cum functioneaza : asta cred ca va intrebati cu toti si hai sa va zic voi va scurtati linkuri iar cu cati oameni intra mai mult luati niste bani
Cum scoatem bani : bani se pot scoate prin paypall iar ca sa-i scoateti va trebuie 5 euro in cont + daca faceti 100 de viziualizari primiti 1 euro
Deci bafta, daca mai vreti asfel de Adrese Wed + tutoriale sa imi ziceti si ps scuze pt greseli gramaticale

~TraNda~
03-11-2017, 03:15 PM
Site-uri abuzive.
Ai un WARN pentru acest topic! Gandeste inainte sa postezi!

PS: link cenzurat!


:locked: