PDA

View Full Version : Ban nemeritat 2



Imhotep
28-10-2017, 06:15 PM
Ban nemeritat
UNIQUE ID (OPTIONAL):
NUME: Grimm
IP: 5.12.21.222
ID DE STEAM: STEAM_1:0:1291026194
DATA SI ORA: 28.10.2017 / 16:15
SCREENSHOT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
SISTEM DE OPERARE: Win10 Home (licentit)
ANTIVIRUS (OPTIONAL): Avast Internet Security (licentiat)
DESCRIERE PROBLEMA: Mi se cere sa fac wg pe un server si in momentul in care am deschis aplicatia si am dat scan mi-a dat mesajul assta --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> .Imi poate explica si mie cineva care este problema? Am ajuns sa fiu banat fara motiv! De ce????

Domnule Tiger...te supara cumva adevarul? Care adevar? Adevarul ca folositi si dezvoltati un program care da erori la verificare si apoi cereti bani pentru banuri permanent nemeritate? Cum sa nu spun ca scanarea este de cacao cand demonstrez cu video ca programul da erori la verificare.

Cum sa dai ban permanent dupa o verificare a unui fisier pe care wg il vede suspect desi NU ARE NIMIC SUSPECT? WTF! Tu vii si ma acuzi de aberatii si tot eu sa platesc pentru greselile voastre???
Fi barbat si recunoasteti greselile!!! Recunoaste ca promovezi un program care da erori si apoi vrei bani pe baza lui!

Te supara cumva adevarul?????

Tiger
28-10-2017, 06:16 PM
Tu ori esti batut in cap ori nu intelegi faptul ca esti banat in serviciul nostru. Nu iti convine, nu-l folosi.

:locked: