PDA

View Full Version : Ban nemeritat



Imhotep
28-10-2017, 05:25 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL):
NUME: Grimm
IP: 5.12.21.222
ID DE STEAM: STEAM_1:0:1291026194
DATA SI ORA: 28.10.2017 / 16:15
SCREENSHOT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
SISTEM DE OPERARE: Win10 Home (licentit)
ANTIVIRUS (OPTIONAL): Avast Internet Security (licentiat)
DESCRIERE PROBLEMA: Mi se cere sa fac wg pe un server si in momentul in care am deschis aplicatia si am dat scan mi-a dat mesajul assta --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> .Imi poate explica si mie cineva care este problema? Am ajuns sa fiu banat fara motiv! De ce????

In atentia lui Tiger!!!
Inca incerc sa cred ca este o gluma proasta ceea ce ceri! CUM PALARIA MEA SA PLATESC PENTRU GRESELILE VOASTRE???? Aplicatia voastra da erori la scanare si tot eu sa platesc pentru ele???? Joc de peste 20 de ani CS si tu vi si imi ceri bani sa pot juca curat in continuare??? WTF??? Unde anume am jucat cu cod de sunt obligat sa platesc????

Te supara cumva adevarul cand am afirmat ce verificarea este de ***** din moment ce am jucat curat si programul spuine ca nu?? Si am mai si luat ban FARA MOTIV DIN CAUZA VOASTRA!!!!!

UNDE ANUME ESTE CODUL???????? Pentru ce sa platesc bani cand joc curat? Am platit bani....dar pentru steam!!!! Tocmai ca sa pot juca si mai curat decat eram!!!!!

Uite aici demonstratie video cum programul scaneaza si da erori pentru care se da ban nemeritat: <b>You have to register to ba able to see this link</b> UNDE ESTE CODUL???? Rezolvati-va erorile din program inainte sa aveti tupeu sa cereti bani. Cum sa ceri bani pentru ceva ce da erori?????????

Tiger
28-10-2017, 05:56 PM
Banul a fost dat din cauza injuraturiilor, nu pentru altele. Banul ramane pana la platirea gradului 5 al taxei de unban. Nimeni nu te pune sa folosesti wCD.

:locked: