PDA

View Full Version : Propunere GRAD



wGods | Toxic
23-10-2017, 11:39 AM
Salut! S ar putea implementa un grad special pe sever,pentru cei ce promovează zilnic comunitatea si serverele? Grad ce ar trebui să conțină avantaje sau mini avantaje pe server,nu funcții de admin.
1. Astfel evităm să ne trezim cu admini fără experiență ..., etc.
2. Poate se vor găsi si alte persoane interesate, inclusiv playeri.

L am făcut la nivel de comunitate pentru fiecare server în parte are nevoie de mai multa promovare.

RyaN
23-10-2017, 12:58 PM
Nu cred că ar fii necesar acest grad pe servere, deoarece gradele pe server sunt functii de admini, nu are rost să adăugăm acest grad. Mini avantaje pe server? Pentru ce? Pentru promovare? Ai grad aici pe Comunitate.Total :contra: !

wGods | Toxic
23-10-2017, 01:26 PM
Ai grad aici pe Comunitate.Total :contra: !

Ți se pare că s mulți cei interesați de gradul de pe forum?
Sunt mulți cei ce promovează serverele?
Ai înțeles greșit mesajul, fecior. Eu nu doresc grad,ci vreau sa fie mai multi care sa promoveze și dacă nu i stimulezi cu ceva...nu se aruncă nimeni.

-WickedSick-
23-10-2017, 04:28 PM
:contra: , nu se va modifica sistemul de admine de pe servere , iti înțeleg interesul , dar pentru stimulare , există gradele de pe server , VIP-ul , gradele pe forum ..

-=Christian=-
23-10-2017, 08:47 PM
:contra: , nu se va modifica sistemul de admine de pe servere , iti înțeleg interesul , dar pentru stimulare , există gradele de pe server , VIP-ul , gradele pe forum ..

Idem.

wGods | Toxic
23-10-2017, 09:18 PM
:contra: , nu se va modifica sistemul de admine de pe servere , iti înțeleg interesul , dar pentru stimulare , există gradele de pe server , VIP-ul , gradele pe forum ..

Nu vreau sa se modifice nimic,ziceam doar ca celor ce fac promovare sa li se ofere un nou grad prin care sa aiba de castiga pe joc,nu admin. Promovare poate face oricine,orice incapabil...Si apoi,ii dam grad pentru asta?
Ai vazut ce se intampla cu unii admini.

~TraNda~
23-10-2017, 09:46 PM
Ce inteleg eu prin ideea ta e un fel de VIP pentru cei care promoveaza.
Dar nu vad ce avantaje s-ar mai putea adauga pe servere inafara de cele existente la gradul de VIP (pe serverele unde sunt avantaje la acest grad). Eu zic ca gradul existent pe servere pentru ai rasplati pentru cei care promoveaza este VIP-ul.

wGods | Toxic
23-10-2017, 09:55 PM
Ce inteleg eu prin ideea ta e un fel de VIP pentru cei care promoveaza.
Dar nu vad ce avantaje s-ar mai putea adauga pe servere inafara de cele existente la gradul de VIP (pe serverele unde sunt avantaje la acest grad). Eu zic ca gradul existent pe servere pentru ai rasplati pentru cei care promoveaza este VIP-ul.

Ai inteles perfect,doar ca VIP-ul e pentru donatii si e bine sa ramana asa.
Oricum ar fi, cu sau fara grad...trebuie promovate serverele si comunitatea mult mai mult. Suntem multi,doar ca suntem prea comozi,oamenii se limiteaza doar cu gradul pe admin...grad dat mult prea usor.

TheLyon
24-10-2017, 06:45 PM
Ai inteles perfect,doar ca VIP-ul e pentru donatii si e bine sa ramana asa.
Oricum ar fi, cu sau fara grad...trebuie promovate serverele si comunitatea mult mai mult. Suntem multi,doar ca suntem prea comozi,oamenii se limiteaza doar cu gradul pe admin...grad dat mult prea usor.

gradele se dau pe ore putine din cauza playerilor nu poti face 20 ore de slot cand nu e nimeni pe servar sau chiar daca is 5 ore dabea le fac inainte cand erau playeri din spusele lui tiger se facea 150 de ore pt slot dar erau sv full toate