PDA

View Full Version : Pentru admini .



Shooter
28-10-2010, 08:13 PM
In atentia adminilor ! nu o sa mai joc de pe steam, deoarece se misca prost .. cand trag tinta sare aiurea , ( nush ce are , daca aveti idee de la ce ar putea fi contact me) am dezinstalat cs , l-am luat iara si aceeasi poveste , am schimbat si cfg dar degeaba ..:| O sa joc cu nick-ul InSid3R , nu am postat cu useru asta pt ca nu merge :-?? <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Daca observati ceva suspect poze , demo .... nu de alta da nu vreau amx_say insid3r treci pe steam .. :|
Multumesc

AnOnIm
28-10-2010, 08:33 PM
Eu unul nu sunt de acord. Si mie imi merge prost pe steam,dar asta e... ;)
Daca sunt de acord pentru tine,voi juca si eu fara steam .

IRB | Walles
28-10-2010, 08:37 PM
cred ca ai o problema cu rramii sau chiar cu procesorul...asha imi facea si mie pe steam pana mi-am ars unitatea si mi-am luat alta:))era de la rrami ca aveam putini si de la procesor ca procesa cam greu

Shooter
28-10-2010, 08:49 PM
Anonim ,crede-ma , n-am niciun motiv sa joc de pe non steam cand pot juca de pe steam , da se misca mai bine de pe non steam ! asa ca ?! care - i problema ? nu inteleg treaba asta cu sa fie interzis sa joci de pe non steam , voi juca cu acelasi cfg , asa ca nu voi avea avantaje gen bunnyhop , sau alte scipt-uri ;) de cod nu nu mai are rost sa vorbesc . :|

AnOnIm
28-10-2010, 08:53 PM
Anonim ,crede-ma , n-am niciun motiv sa joc de pe non steam cand pot juca de pe steam , da se misca mai bine de pe non steam ! asa ca ?! care - i problema ? nu inteleg treaba asta cu sa fie interzis sa joci de pe non steam , voi juca cu acelasi cfg , asa ca nu voi avea avantaje gen bunnyhop , sau alte scipt-uri ;) de cod nu nu mai are rost sa vorbesc . :|

Bun ma ,eu ce sa-ti fac . Nu inteleg ti-ai luat steam sa joci dupa el nu ?
Si mie imi merge prost,dar sunt obligat,ca admin sa joc pe el...

AnOnIm
28-10-2010, 10:04 PM
A bun,ca sa nu-mi omor pc-ul il rog pe max sa imi faca adminul pe nume .

-=MaX=-
29-10-2010, 12:58 AM
Shooter activeaza-ti contul de pe mail, de-aia primesti mesajul din poza

Rapid1923
31-10-2010, 11:00 AM
E chestiune de respect pentru jocul in sine si pentru ceilalti admini daniel san ;)

-=MaX=-
31-10-2010, 03:31 PM
Steamul vine automat cu VAC Shield, ceea ce filtreaza peste 80% din codurile existente in prezent, fara Steam e mai simplu sa joci codat, cu Steam insa indiferent de tipul de cod, joci pana cand urmatorul update e capabil sa detecteze si tupurile noi de coduri... e ca sistemul virus - antivirus
Deci clar ca Steamul conteaza.

InSid3R
01-11-2010, 09:13 AM
Am rezolvat ambele probleme :) , am reinstalat steamu , si am schimbat rezolutia la 800 , vad ca se misca mai bine , asa ca o sa joc de pe steam ca ssa nu mai fie probleme . si cu contu , era la spam mesajul de activare