PDA

View Full Version : Unban Qu[b



Qu[b
08-10-2017, 01:56 PM
NUME: Qu[b
IP: 213.233.85.237
DATA: 8.10.2017
ORA: 13:50
HARTA: gg_aim_ag_texture_city_cs16
ADMIN: 3myGood
MOTIV: aim, zice el
MARTORI: Ramzes
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc
MENTIUNI: Sa inteleg ca v-ati pus pe mine? Nu a fost niciodata nicio dovada concreta ca joc codat. Doar niste demo-uri care nu arata nimic. La reclamatia facuta lui JoNy vad ca nu raspunde nimeni, a ramas asa in aer.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JoNy12
08-10-2017, 04:52 PM
Contra ! Demo.urile sa stii ca nu sunt degeaba , sunt dovezi clare .In primul rand nu meriti unban , pentru ca l.ai luat pe drept ,nu esti o persoana corecta .In al doilea rand trebuie sa inveti sa te comporti ,chiar daca nu tine de chestia ca ai primit ban , e un punct de vedere. Sa stii ca 3mygood este un admin bun .Parerea mea este sa te conformezi cu decizia si cam atat.

-=Christian=-
08-10-2017, 08:04 PM
Contra ! Demo.urile sa stii ca nu sunt degeaba , sunt dovezi clare .In primul rand nu meriti unban , pentru ca l.ai luat pe drept ,nu esti o persoana corecta .In al doilea rand trebuie sa inveti sa te comporti ,chiar daca nu tine de chestia ca ai primit ban , e un punct de vedere. Sa stii ca 3mygood este un admin bun .Parerea mea este sa te conformezi cu decizia si cam atat.

:contra:

WarGods | KGB
09-10-2017, 08:18 AM
Banul ramane ,de cateva ori m-ai fentat,cand intram pe server ,imediat ai iesit,motivul s-a dovedit acum ,in demo-urile recente!
Platesti taxa unban ,parerea mea ,trebuie sa platesti taxa unban gradul 3 >> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Qu[b
09-10-2017, 09:24 PM
Banul ramane ,de cateva ori m-ai fentat,cand intram pe server ,imediat ai iesit,motivul s-a dovedit acum ,in demo-urile recente!
Platesti taxa unban ,parerea mea ,trebuie sa platesti taxa unban gradul 3 >> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sa platesc taxa de unban pt ce? Sa-mi iau iar ban peste 2 zile pentru te miri ce? Am zis de 100000 de ori ca nu joc cu cod, am facut test WG de cate ori mi-a fost cerut, am pus pozele imediat ce mi-au fost facute de fiecare data. Si acum imi iau ban cu niste demouri care sunt mai mult decat subiective si explicatii de genul "ai iesit de pe server imediat ce am intrat eu". Pe bune??!!? M-ati zis ca sunt tare in gura, impertinent si cine mai stie cum. Va mirati ca ma enervez cand imi iau banuri complet aiurea pe niste motive de te ia capu'?! Asta e, daca nu ma credeti, sa fiti sanatosi! Nu mai are rost sa ma cert aiurea cu voi. Pacat totusi de oamenii ok de pe server cu care jucam cu placere, gen Lee, Visinescu etc.

-WickedSick-
10-10-2017, 12:57 AM
Sa platesc taxa de unban pt ce? Sa-mi iau iar ban peste 2 zile pentru te miri ce? Am zis de 100000 de ori ca nu joc cu cod, am facut test WG de cate ori mi-a fost cerut, am pus pozele imediat ce mi-au fost facute de fiecare data. Si acum imi iau ban cu niste demouri care sunt mai mult decat subiective si explicatii de genul "ai iesit de pe server imediat ce am intrat eu". Pe bune??!!? M-ati zis ca sunt tare in gura, impertinent si cine mai stie cum. Va mirati ca ma enervez cand imi iau banuri complet aiurea pe niste motive de te ia capu'?! Asta e, daca nu ma credeti, sa fiti sanatosi! Nu mai are rost sa ma cert aiurea cu voi. Pacat totusi de oamenii ok de pe server cu care jucam cu placere, gen Lee, Visinescu etc.

Taxa de unban este un procedeu prin care cand esti prins cu cod si banat platesti o suma de bani pentru a putea fi lasat sa joci pe server , dupa efectuarea platii se va comunica asta tuturor adminilor server-ului pentru a nu-ti mai da ban , deci nu vei lua ban dupa , cum ai mentionat mai sus.
In legatura cu cererea , asteapta un raspunsul din partea owner-ului .

Gabriel_
13-10-2017, 11:27 AM
Platesti taxa si vei primi a II a sansa.

Jet Lee
13-10-2017, 01:41 PM
Scuze de intarziere, am vazut si eu demoul azi, joaca la sunet si e bun jucator e vechi pe srv, mie mereu mi-a facut scanul.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | KGB
13-10-2017, 05:34 PM
Ban scos, 213.233.85.237 cerere solutionata,de asta e nevoie de unul ca Jet .