PDA

View Full Version : reclamatie Jony



Qu[b
07-10-2017, 03:45 PM
Jucam linistit si intra frumos JoNy si imi da kick, reintru, intreb cine mi-a dat si el imi zice sa ies pe motiv ca am aim. Nu mi-a cerut test WG, nu mi-a facut poze, doar un demo... pur si simplu nu ma lasa sa joc si statea cu kick pe mine.

Dovada:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JoNy12
07-10-2017, 03:54 PM
Deci cand o sa ajunga un player sa traga cu awp sau luneta fara tinta si sa omoare in continuu sa ma anunti. eu mi.am facut datoria , am 2 demo.uri si martor pe Newton. Dupa ce ai iesit , ti.ai schimbat numele cu ceapa si atunci te.ai chinuit sa pui si tu tinta .
Aici sunt dovezile : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Qu[b
07-10-2017, 04:21 PM
Mi-ai schimbat numele ca nu ma lasai sa joc X(. Oricum pe demo se vede clar ca nu e vorba de niciun aim. Sa vedem ce zic si ceilalti...

Gabriel_
08-10-2017, 12:00 PM
Nu merge sa downloadez demo-urile pe site-ul ala te baga numai pe reclame. Pune-le girlshare.ro sau altceva.

JoNy12
08-10-2017, 01:05 PM
aici le am , <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Gabriel_
08-10-2017, 06:57 PM
Nu are aim, o tenta de wall mi se pare mie sau asa s-a nimerit in unul din video`uri.

-=Christian=-
08-10-2017, 08:02 PM
Eu unul nu pot vedea demo urile.

Nu are aim, o tenta de wall mi se pare mie sau asa s-a nimerit in unul din video`uri.
Daca este cum zice Gabriel_, sunt :contra: acestei reclamatii.

WarGods | KGB
09-10-2017, 08:08 AM
nu exista tenta de wall,e wall clar,ban permanent,eu te-am banat de mai multe ori Q[u]b ,deci si banul primit ramane!