PDA

View Full Version : Reclamatie WAG | ADI



WarGods | Dark
02-10-2017, 04:22 PM
Nick-ul tau: WAG | Bull^eT
Nick-ul reclamat: WAG | ADI
Mapa: Fy_snow
Data si ora: 2.10.2017 ora 16:19
Motiv: Acest admin sta cu orele spec in fiecare zi a devenit un obicei sper sa se ia masuri
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu am nimic cu el :) Dar dupa cateva minute am intrat din nou pe sv el nu mai era afk se juca un player insulta serverul si el nu facea nimic l.am intrebat daca e degeaba pe sv nici nu ma luat in seama

~Wolf~
02-10-2017, 04:25 PM
Edit:Macar advertisment sa ia daca e adevarat ce a mentionat Raul.

WarGods | Dark
02-10-2017, 04:43 PM
Vreau sa adaug ca i.am spus lui adi sa se uite la reclamatie sa uitat si automat mi.a spus ca nu mai vrbeste cu mine... se poarta ca un copil de 7 ani

DarkNess
02-10-2017, 04:49 PM
Nu se ia niciun remove, Wicked a zis clar " fiecare jucător/admin are voie să stea sper cāt vrea el"
N-are nimeni obligația de al da afară sau să-l oblige să intre la joc.
Orele cele petrecute ca și spectator se vor vedea pe gametracker sau nu știu ce program au ei.
Reclamație puerilă, n-aveți motive?
:contra:

WarGods | Dark
02-10-2017, 04:58 PM
Nu se ia niciun remove, Wicked a zis clar " fiecare jucător/admin are voie să stea sper cāt vrea el"
N-are nimeni obligația de al da afară sau să-l oblige să intre la joc.
Orele cele petrecute ca și spectator se vor vedea pe gametracker sau nu știu ce program au ei.
Reclamație puerilă, n-aveți motive?
:contra:

Frate el nu dadea slay/kick nimanui pentru camp injuraturi etc. deci statea degeaba

Valentin2002
02-10-2017, 05:06 PM
:contra: Nu este vorba de slay/kick, poate tipul a fost puțin afk?
Și eu stau uneori afk spec cānd am ceva treabă și de fiecare dată cānd intram pe server Wag | Adi se băga mereu
La joc.

AdiTzu
02-10-2017, 05:07 PM
Ce ai ma eu imi fac treaba fac tot ce e scris in regulament

WarGods | Dark
02-10-2017, 05:12 PM
:contra: Nu este vorba de slay/kick, poate tipul a fost puțin afk?
Și eu stau uneori afk spec cānd am ceva treabă și de fiecare dată cānd intram pe server Wag | Adi se băga mereu
La joc.

Serios nu spun ca face asa chiar mereu dar saptamana aceasta nu prea isi mai face treaba + Ca nu doar eu am observat asta si wolf a cerut sa se ia masuri dupa cum a spus si el pe alte servere se da ban pentru asta

ISdArk
02-10-2017, 07:39 PM
:contra:, dar ar fi bine sa mai si iesim de pe joc cand avem un lucru de durata. Daca e pentru 5-10 minute nu zice nimeni nimic, dar deja daca e o ora, doua, mi se pare mult:)) Recunosc, mai stau si eu spec, dar pentru treburi marunte de scurta durata:D Bafta, adminilor, nu suntem rivali, nu ne intrecem, nimeni nu e mai presus decat celalalt, nu ne mancam intre noi. Avem grup special pentru astfel de discutii. Haideti sa ne vedem de adminat!!

sRT Shadow
02-10-2017, 07:58 PM
:contra: Dark are dreptate. Este o reclamație puerila. Ai zis mai sus ca nu da slap sau kick etc cānd e nevoie=>faceai o reclamație despre asta nu ca sta el spec. Orele pe spec se vad pe gametracker.

adita
02-10-2017, 08:13 PM
Cānd mi ai spus tu mie ?����

WarGods | Dark
02-10-2017, 08:16 PM
Cānd mi ai spus tu mie ?����
Nu era vorba despre tine

WarGods | Catalin
02-10-2017, 10:08 PM
:contra: nu se stie ce ai editat tu de acolo si sunt de acord cu motivele de mai sus

Guvi31
02-10-2017, 11:37 PM
:contra: motiv pueril.

WarGods | Dark
03-10-2017, 05:18 AM
:contra: nu se stie ce ai editat tu de acolo si sunt de acord cu motivele de mai sus

Abia știu să scriu și tu mă pui da editez����

wGods | Toxic
03-10-2017, 12:34 PM
Poate sta spectator cat doreste din moment ce īși īndeplinește atribuțiile de admin in paralel cu nevoile personale,ce probabil ai vrut sa scoți in evidență.

-=Christian=-
03-10-2017, 03:17 PM
Reclamatie puerila.
V-am spus de N ori, veniti cu motive relevante nu motive puerile.
Orele spectator nu se iau in calcul, le gasesti pe GameTraker.
Pe GT nu se pun orele spectator.
:locked: