PDA

View Full Version : Cerere Slot



Danielul ^_^
27-09-2017, 09:34 PM
GRAD : SLOT
NICK : Danielul
DATA NASTERII : 01/06/2002 (zz/ll/aaaa)
VARSTA : 15
ID de STEAM : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID : STEAM_0:0:600315106
Adresa de contact : danielzosim122@gmail.com
EXPERIENTA : Am fost admin pe un server de BB
TIMP JUCAT : cateva minute, inainte de scurta retragere aveam ~70 de ore
PERIOADA : dupa masa si seara, deseori dimineata
MOTIV : Imi place serverul si vreau sa mentin ordinea cu mijloacele prevazute in regulament
CUNOSTINTE : Ce tine de IT - abea invat limbajul PASCAL
PROMOVARE : Skype, FB, si alte retele
REGULAMENT CITIT? : DA
CUVANTUL CHEIE : che1e ceas

Crixux
28-09-2017, 10:49 AM
Foarte inteligent :)) <b>You have to register to ba able to see this link</b>

:contra:

Hai sa ma sustin, daca tot zici.
1. De ce ti-ai facut alt cont de forum daca nu ai ban sau ceva?
2. Te-ai lasat de cs, orele tale de pe celalalt cont sunt nule. "Scurta retragere", frate, ai primit remove.. :|
3. In asta o luna jumate, sau cat a trecut, nu ai facut nimic ca sa ajuti server-ul. Nici macar nu ai votat serverul.

Te-ai gandit sa revii dupa un timp cu o noua atitudine de Alexander sa readuci serverul la viata? Eu unul nu te-as baga, cel putin nu momentan

AdreN
28-09-2017, 01:12 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu cred ca vei mai juca pe acest server, cu atat mai putin sa ai grad =)). :contra:

Danielul ^_^
28-09-2017, 02:43 PM
La ce te referi cand zici : " Foarte inteligent" ??
Nu vad de ce aveti asa ura pe mine
Data de la cererea unban ati vazut-o??

RyaN
28-09-2017, 04:10 PM
De la mine ai un :pro: ,scrie clar că ~AngeL~ i-a dat unban lui Daniel, dar a primit remuve. Sper să nu mă înșel.

~Wolf~
28-09-2017, 05:18 PM
Atat timp cat au trecut acea luna de dupa remove si a expirat banul sunt :pro:,in caz contrar se stie raspunsul.

AlaMicu'
28-09-2017, 07:25 PM
Atat timp cat au trecut acea luna de dupa remove si a expirat banul sunt :pro:,in caz contrar se stie raspunsul.

:pro:, conditia mai sus

DubRunner
28-09-2017, 08:18 PM
Retragere? Serios? Frate ai luat remove , cum a zis si Crixux in luna aia jumatate nici macar serverul nu te-ai sinchisit sa il votezi.... cum ai putea ajuta tu serverul ha? :contra:

Danielul ^_^
28-09-2017, 08:35 PM
Retragere? Serios? Frate ai luat remove , cum a zis si Crixux in luna aia jumatate nici macar serverul nu te-ai sinchisit sa il votezi.... cum ai putea ajuta tu serverul ha? :contra:

Poate nu m-am exprimat eu corect, da cand am zis retragere ma refeream la faptul ca nu m-am mai jucat deloc, sper ca am clarificat.

TheLyon
28-09-2017, 09:08 PM
eu unul sunt :contra: doar pentru ca nu in ultimele zile nu teai conectat iar imediat ce ai facut cerere ai inceput

-WickedSick-
29-09-2017, 12:10 PM
:contra:

StrOnG
29-09-2017, 12:44 PM
De la mine ai un :pro:

~TraNda~
29-09-2017, 12:44 PM
Foarte inteligent :)) <b>You have to register to ba able to see this link</b>

:contra:

Hai sa ma sustin, daca tot zici.
1. De ce ti-ai facut alt cont de forum daca nu ai ban sau ceva?
2. Te-ai lasat de cs, orele tale de pe celalalt cont sunt nule. "Scurta retragere", frate, ai primit remove.. :|
3. In asta o luna jumate, sau cat a trecut, nu ai facut nimic ca sa ajuti server-ul. Nici macar nu ai votat serverul.

Te-ai gandit sa revii dupa un timp cu o noua atitudine de Alexander sa readuci serverul la viata? Eu unul nu te-as baga, cel putin nu momentan

Respins.
Plus ban pe acest cont de pe forum. Citeste regulamentul forumului.
:locked: