PDA

View Full Version : Reclamatie SILVIU



raDDu*
06-09-2017, 10:47 PM
Nick-ul tau: dRw # raDDu*
Varsta: 16
Nick-ul admin-ului/player-ului: SILVIU
Ora si Data / harta:nu mai stiu exact harta. ora 22:36. 06.09
Motiv: Amenintari aiurea.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Fusesem tero si am scris "free" de unde reiese ca trebuia sa primesc arma. Primul player care a ajuns m-a omorat fara fara sa dea arma. Am cerut sa i se dea ban si n-am fost bagat in seama. Dupa care a zis silviu ceva legat de ban, iar ala a iesit. Sincer SILVIU mi se pare degeaba pe server, data asta m-am decis sa-i fac reclamatie, dar nu e singura gafa.

SILVIU SILVIU
06-09-2017, 11:03 PM
Deci sa incepem:
1. Nu zii ca nu ai fost bagat in seama, ai fost, primul player te-a omorat da ai dreptate, am vazut.
2. Tu sari pe mine repede sa ii dau ban ca pana ii dau eu el va iesi, si ce daca a iesit, tot i-am dat ban. Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. Mi-ai zis ca imi faci reclamatie mie ca nu ii dau ban la ala. De ce sa imi faci mie, lui trebuie sa faci la acel player ca el te-a omorat nu eu. Nu pot da ban asa repede pac-pac in 2 secunde, cum vrei tu.
Si de exemplu daca eram spec si eram putin afk atunci imi faceai reclamatie ca nu i-am dat pai de unde daca eram afk (dau si eu un exemplu)
4. Ai fost bagat in seama si ti-am explicat si pe sv aceasi chestie. Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Si oricum ii dadeam ban stai calm.

Asta nu tine de reclamatie
5. Ai cs nVIDIA bravo :))))

-=Christian=-
06-09-2017, 11:05 PM
Felicitari tocmai te-ai dat de gol ca folosesti nVidia ! :))
Reclamatie puerila !
PS: Cel mai probabil vei fi banat ! :))

raDDu*
06-09-2017, 11:08 PM
Da, frate. Aveam nvidia pt ca de pe el intrasem atunci. Jucasem clasic inainte. Am si cs-ul din stanga pe care joc. Cel de hns :)

SILVIU SILVIU
06-09-2017, 11:09 PM
dar nu e singura gafa.[/QUOTE]

Zi ce am mai facut sunt curios, de ce nu mi-ai facut reclamatie cand am facut o ''gafa'' ?


Da, frate. Aveam nvidia pt ca de pe el intrasem atunci. Jucasem clasic inainte. Am si cs-ul din stanga pe care joc. Cel de hns :)

Tu iti dai seama ce vorbesti? :))) Ai cazut singur in plasa

raDDu*
06-09-2017, 11:11 PM
Vrei sa-ti aduc playerii care ii am ca martori? E si eVo si Smile! :)

SILVIU SILVIU
06-09-2017, 11:14 PM
Vrei sa-ti aduc playerii care ii am ca martori? E si eVo si Smile! :)

Poti sa ii aduci si ce fac? Te aplauda cum ai cazut in plasa :)))

crisulikk
06-09-2017, 11:14 PM
:))))... Doamne, reclamație total aiurea si radule, ce faci cu cs-ul ala pe sv ? Hmmm stii foarte bine ceea ce înseamnă asta ... Bye bye! :contra:

raDDu*
06-09-2017, 11:16 PM
Mie imi puteti da ce vreti pana la urma urmei. Eu am vrut sa-l scot pe SILVIU in evidenta, care e degeaba pe sever.

SILVIU SILVIU
06-09-2017, 11:18 PM
Mie imi puteti da ce vreti pana la urma urmei. Eu am vrut sa-l scot pe SILVIU in evidenta, care e degeaba pe sever.

Daca eram degeaba nici nu ma durea capul sa raspund la reclamatie sau sa ii dau ban la acel player.

raDDu*
06-09-2017, 11:27 PM
Ai intrat pt ca am zis ca ne gasim pe forum. Iar daca nu-ti ziceam eu nimic nu-i dadeai ban, ca era prieten de-al tau si-si ceruse deja scuze. Dar hai sa o incheiem noi. Ramane la latitudinea celorlalti ce va fi.

SILVIU SILVIU
06-09-2017, 11:35 PM
Ai intrat pt ca am zis ca ne gasim pe forum. Iar daca nu-ti ziceam eu nimic nu-i dadeai ban, ca era prieten de-al tau si-si ceruse deja scuze. Dar hai sa o incheiem noi. Ramane la latitudinea celorlalti ce va fi.

Oricum ii dadeam ban, nu m-a interesat ca si-a cerut scuze si nu era prieten de al meu, nici nu il cunosc.

~TraNda~
06-09-2017, 11:45 PM
Mie imi puteti da ce vreti pana la urma urmei. Eu am vrut sa-l scot pe SILVIU in evidenta, care e degeaba pe sever.

Degeaba ai fost tu atat timp pe server :)). Te mai dai si de gol ca noobu ca joci pe nvidia, lucru interzis pe server. Felicitari, te ai ales cu un ban permanent.
:locked: