PDA

View Full Version : cerere slot.



MuT2nT.
02-09-2017, 08:18 PM
gradul : slot

nick : MuT2nT

varsta : 17

id de steam :

steam id :

adresa de contact : facebook ; marius jarlaianu ( sunt imbracat in rosu la profil )

experienta : am mai avut grad mic pe un server .

timp jucat : aproximativ 300 ore pe numele marius . am jucat pe server timp de 3 ani ani cu o pauza si acum am revenit iar pe cs. poate confirma grasu . pe numele nou am cateva ore .

perioada : in special seara

motiv : sa am numele rezervat acum ca joc cu altul

cunostinte : ban.kick , schimbarea mapei

promovare : pe grupurile de cs de pe facebook

regulament : DA

culoarea ursului : (cul0ar3a u®sului este galben)

crisulikk
02-09-2017, 08:37 PM
Sunt curios ce ai editat. iar in functie de asta vei primi si raspunsul meu!


Am verificat, Nu se ia in calcul cate ore ai avut inainte, cu ce nume ai jucat, se ia in calcul ceea ce ai prezentat.
Minutes Played: 102 ai 1h si 42M minute, Gradul slot este oferit de la 5 ore in sus, ca ai aproape 2 ore si ca ai jucat inainte nu te ajuta cu nimic.
Contreaza prezentul, viitorul!

:contra:

MuT2nT.
02-09-2017, 09:16 PM
Sunt curios ce ai editat. iar in functie de asta vei primi si raspunsul meu!


Am verificat, Nu se ia in calcul cate ore ai avut inainte, cu ce nume ai jucat, se ia in calcul ceea ce ai prezentat.
Minutes Played: 102 ai 1h si 42M minute, Gradul slot este oferit de la 5 ore in sus, ca ai aproape 2 ore si ca ai jucat inainte nu te ajuta cu nimic.
Contreaza prezentul, viitorul!

:contra:






ESTE STRIGATOR LA CER. JOC DE 3 ANI PE SERVER SI TU IMI ZICI CA NU SE PUN ORELE DE PE CELAALT NUME ? srt ionutz co poate confirma ca sunt orele mele . si tranda cred ca ma tine minte...

lok3d poate confirma si el

-=Christian=-
02-09-2017, 09:50 PM
Pe nick-ul "MuT2nT" ai doar o ora, cum a zis si crisulikk, pe nick-ul "marius" ai 231 de ore .
Am vorbit si cu grasu si intr adevar tu esti acel "marius" .
Eu unul sunt :pro: !

dNzfTw # BLasTeR
02-09-2017, 10:50 PM
Sunt curios ce ai editat. iar in functie de asta vei primi si raspunsul meu!


Am verificat, Nu se ia in calcul cate ore ai avut inainte, cu ce nume ai jucat, se ia in calcul ceea ce ai prezentat.
Minutes Played: 102 ai 1h si 42M minute, Gradul slot este oferit de la 5 ore in sus, ca ai aproape 2 ore si ca ai jucat inainte nu te ajuta cu nimic.
Contreaza prezentul, viitorul!

:contra:

Eu sunt :pro: dacă puneam așa problema nici Scenyc nu primea gradul ăla deoarece și-a schimbat și el numele

crisulikk
03-09-2017, 12:20 AM
Eu sunt :pro: dacă puneam așa problema nici Scenyc nu primea gradul ăla deoarece și-a schimbat și el numele

timp jucat : aproximativ 300 ore pe numele marius . am jucat pe server timp de 3 ani ani cu o pauza si acum am revenit iar pe cs. poate confirma grasu . pe numele nou am cateva ore .

Diferența este ca el spune ca a făcut o pauză iar scenyc este admin si joaca, si eu imi pot schimba numele acum neavând acea pauză dar el făcând si pauza, daca până mâine seara face 5 ore si nu se inchide cererea sunt :pro: .asta înseamnă sa te intereseze.

wGods | Toxic
03-09-2017, 01:41 AM
Ar trebui totuși sa faci 5h pe numele nou,asta din respect pentru ceilalti ce vor face cerere. :pro:

~TraNda~
03-09-2017, 01:49 PM
Sunt :pro: . Il stiu pe om, este nick ul lui.

Ps: eu sunt tranda. Ma bucur ca mai vin oameni vechi care ma cunosc :) .
PS2: locked si ionut nu mai joaca pe server de mult.

MuT2nT.
03-09-2017, 06:32 PM
Sunt :pro: . Il stiu pe om, este nick ul lui.

Ps: eu sunt tranda. Ma bucur ca mai vin oameni vechi care ma cunosc :) .
PS2: locked si ionut nu mai joaca pe server de mult.

cu loked inca pastrez legatura :). Mersi pentru pro

~Life~
03-09-2017, 07:31 PM
:pro:

jderull
04-09-2017, 07:08 AM
De la mine ai :pro: dar decizia finala tio da Wick

-WickedSick-
04-09-2017, 06:33 PM
:cerereacceptata:
Lasa-mi mesaj privat cu numele si parola !
:locked: