PDA

View Full Version : Reclamatie Aim ???



~Wolf~
01-09-2017, 02:56 PM
Nick : Wolf
Nick-ul adminului/player-ului reclamat : Aim ???
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP reclamatului :Nu-l mai stiu
Mențiuni :Deci va zic de la A la Z.Voiam sa plantez bomba pe de_westwood si Aim ??? m-a ucis.I-am zis ca a stat la panda , apoi a inceput el si Pepsi sa o ia ca pe o gluma in loc sa-mi explice frumos, cu Pepsi n-am treaba , a avut un comportament cumsecade.Dupa i-am spus astfel "Puteai sa-mi explici frumos , nu sa o iei in gluma" , apoi am adaugaat "Ma rog" (se vede in screen)dupa a inceput cu un limbaj putin deranjant avand in vedere ca nu a zis-o in admin chat ci in chat-ul public.Dupa , i-am spus astfel "Frumos limbaj" la care el mi-a dat gag de 5 minute pe motiv calm.Eram complet calm , nu aveam de gand sa ma cert .Deci , cer sanctionarea prin downgrade al acestui admin deoarece a incalcat regulamentul , mai precis linia:

3. Nu folosiţi comenzi pe alţi admini.
In acelasi timp as dori ca toate argumentele impotriva mea sa vina cu dovezi .Eu am venit cu dovezi impotriva lui.

AdreN
01-09-2017, 04:38 PM
Stiu povestea, am patit si eu, face asta de obicei cand sunt putini playeri pe server si se leaga aiurea de jucatorii mai buni ca el, ca mna.. oftica :(.

~Wolf~
01-09-2017, 06:14 PM
Nu e vorba de asta , e vorba de comanda aplicată degeaba.

Dinu WarGods
01-09-2017, 06:20 PM
Eu sunt :pro: pt tine wolf nu trebuia sa dea Gag

HyPeD
01-09-2017, 10:50 PM
:contra: Pai si cum poti tu sa dovedesti ca el a stat la panda? Ai vreo dovada? Avand in vedere ca era in echipa CT avea tot dreptul la camp, de acolo a plecat "cearta".

Aim ???
01-09-2017, 11:21 PM
Copii invatati sa jucati cs... CT tine x-riile si T planteaza bomba... si referitor la gag da.. i-am dat gag pentru limbaj ... in regulament zice sa avem un vocabular decent indiferent de staff , grad ,player .. altfel primim gag.. deci in conluzie.... invatati cs si regula lui de joc si dupa vorbim ..

~Wolf~
01-09-2017, 11:37 PM
Care a fost acel limbaj vulgar?POZE NU VORBE

Deci , se pare ca nu ai dovezi impotriva mea.Asa si eu pot sa zic ca mi-ai dat slay , kick etc.

--------------- Added after 2 minutes ---------------


:contra: Pai si cum poti tu sa dovedesti ca el a stat la panda? Ai vreo dovada? Avand in vedere ca era in echipa CT avea tot dreptul la camp, de acolo a plecat "cearta".

Mai citeste regulamentul.Nu am zis de camp nimic.Am zis de gag folosit pe alt admin.

HyPeD
01-09-2017, 11:47 PM
Nu ai zis nimic de camp, nu? Tu stii ce ai scris in reclamatie macar? "Voiam sa plantez bomba pe de_westwood si Aim ??? m-a ucis.I-am zis ca a stat la panda". Cat despre regulament, e citit de mult, stai calm. Eu vorbesc de camp, tu vorbesti de regulament. Vina este a ta pentru ca ai acuzat aiurea, nu va mai mancati atat unul pe altul. Daca tu ai chef sa te iei in gura si omul a avut o zi grea, daca citesti in conversatia staff o sa vezi ca a avut probleme de familie atunci eu sunt de acord cu atitudinea lui. Daca tot ai citit regulamentul si stii jocul, de ce il acuzi de camp la ct?

~Wolf~
01-09-2017, 11:48 PM
Inca ceva:daca am avut un limbaj trivial ceea ce pot JURA ca nu am avut , frumos era sa faci o reclamatie cu dovezi.Dar tu nici dovezi n-ai , nici comportament de admin.

AdreN
01-09-2017, 11:48 PM
Copii invatati sa jucati cs... CT tine x-riile si T planteaza bomba


Asta contează, nu gagul

~Wolf~
01-09-2017, 11:50 PM
Daca are probleme in familie nu-i permite sa-si descarce nervii.NU L-AM ACUZAT DE CAMP.Am zis strict ca povestesc ABSOLUT TOT CE S-A INTAMPLAT.Eu fac referire la regulament unde scrie clar ca sunt interzise comenzile folosite pe alt admin.

HyPeD
01-09-2017, 11:56 PM
Esti complet pe langa reclamatie Wolf, incearca sa asculti ce spunem noi si nu te umfla in pene aiurea.

~Wolf~
02-09-2017, 12:00 AM
Esti complet pe langa reclamatie Wolf, incearca sa asculti ce spunem noi si nu te umfla in pene aiurea.

Esti pe langa subiect , nu se poate vorbii cu unii.E prea mult pupincurism si favoritism pe aici... :|

Astept parerea celorlalti admini si decizia ownerului

HyPeD
02-09-2017, 12:07 AM
Prietene, odata ce tu ai spus ca a stat camp, ca ai spus asta public odata ce tu erai la tero si el la ct. Nu vad rostul reclamatiei, daca tu iti tineai gura pentru ca asa era corect si nu vorbeai aiurea nu se ajungea aici. Acesta este ultimul raspuns, poate vei intelege.

~TraNda~
02-09-2017, 01:08 AM
Prietene, odata ce tu ai spus ca a stat camp, ca ai spus asta public odata ce tu erai la tero si el la ct. Nu vad rostul reclamatiei, daca tu iti tineai gura pentru ca asa era corect si nu vorbeai aiurea nu se ajungea aici. Acesta este ultimul raspuns, poate vei intelege.

Esti pe langa reclamatie grav rau de tot. Ii ti partea lui Aim cu o chestie inexistenta si astfel te faci singur nestiutor. Daca zic "stai la panda" e motiv de gag sau sa te iei cu mine in gura? Imi pare rau prietene pentru tine, nu stiu ce cauti in staff :)) .
Ca a avut o zi grea? Toti avem zile grele, dar moral, de bun simt si ca faci parte a unui staff nu-ti descarci nervii pe un "stai la panda" :)) .
Si inca ceva, o reclamatie se sustine cu dovezi. Wolf vad ca a venit cu dovezi clare. Ale voastre, contra dovezilor lui Wolf, unde sunt? Pierdute pe undeva prin imaginatia voastra :)) .
Nu in ultimul rand, daca un membru din staff cauta cearta, vorbeste urat, n-are un comportament demn de gradul pe care-l are, faci frumos 2-3 ss-uri la consola, sau un demo ca sa fie totul si mai clar, vi pe forum, ai sectiunea reclamatii si se rezolva sau vorbesti cu Edmond/CSX Fast, ii prezinti dovezile iar de acolo se ocupa Ownerul.

Nu va tineti partea aiurea, fara dovezi, fara sa fi-ti in subiect ;) .

Edmond
02-09-2017, 01:47 AM
Bun, deci, ca să clarificăm totul aşa ca miez de noapte. Eu nu iau partea nimănui, nu este niciun nepotism sau favoritism, se vor lua măsuri cāt mai obiective posibile.

Am auzit şi partea lui Aim ??? a conversaţiei, susţinut de PePsi ca şi martor, īnsă situaţia e clară. Astfel, am auzit şi partea lor şi cumva pot să ghicesc cum a decurs tot. Dar cum e omul? Doar nu face screen la partea care-l incriminează şi pe el, doar īn care el apare ca şi victimă, nu ? Dar wolf de ce n-a făcut screen la faza cānd el a dat din gură?

Acest lucru se putea rezolva foarte frumos printr-o discuţie amicală īntre cei doi. Īnsă s-a ajuns la o reclamaţie pe forum, nu-i nimic, rezolvăm.

Dacă īncepem cu sancţiunile, atunci trebuie să-i sancţionăm pe toţi, căci sunt īn egală măsură de vină.

Īn consecinţă, Aim va avea downgrade, iar Wolf a primit REMOVE de la Marian.

T/C