PDA

View Full Version : Problemaa



TectuniX
31-08-2017, 07:01 AM
Salut! Am si eu o problema la ori ce cs de pe ori ce site imi apare un fisier smshiel.asi si mi-l strica imi da eroarea asta :C:\Games\Counter Strike\CMShield.asi is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administartor or the software vendor for support.

La ori ce cs si nu imi mai apare menu etc am incercat sa bag alt GameMenu.res am reinstalat cs mereu acceas eroare nu stiu ce trebuie sa fac dar ma enerveaza ca trebuie sa-mi reinstalez iar cs-ul sa mearga va rog ajutati-ma

<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite imi zice ca am wallhack dar nu am ci am doar un script de hns care iti da boost fps adica de la 200 la 600 uitati-va si la demoplayer .. Nu stiu ce are dar sper sa rezolv... si vreau sa zic ca nu este de la acel cfg sau script ce o fi ca si la nvida face la fel si fara el la ori ce cs........

Din cāte am īnțeles este un malware de pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>*******.ro/CMShield.asi?0.5795186 și īntr-adevăr am descărcat un cs de acolo dar nu știu Cum sa scap de el

Tiger
31-08-2017, 08:26 AM
Legat de CMShield.asi, cel mai probabil fisierul este corupt sau s-a corupt.

Legat de Wallhack, mai viseaza. Scoate cheat-ul si nu o sa iti mai apara "Wallhack".

TectuniX
31-08-2017, 05:55 PM
Pai și Cum șterg cmshield din calculator?

Tiger
31-08-2017, 08:28 PM
Cauta-l in directorul CS-ului, cel mai probabil este acolo si este ascuns.

Pentru a vedea fisierele ascunse: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

TectuniX
01-09-2017, 12:48 AM
Am rezolvat ! Am reinstalat alt windows :)) poți sa dai tc