PDA

View Full Version : Cerere Slot MihaitaCristian



MihaitaCristian
29-08-2017, 12:28 PM
GRAD: Slot
NICK: Alexandru
DATA NASTERI: 2003 , 4 , martie.
VARSTA: 14
ID DE STEAM: MihaitaCristian [NU SUNT ACTIV PE Steam]
STEAM ID: Nu stiu cum sa vad id-ul de pe steam
Adresa contact: Facebook
EXPERIENTA: 1 An Zombie plague 4.0 1 an in surf , 3 ani in deathrun si 1 an classic
TIMP JUCAT: Nu am cont de Gametraker dar sunt on si va spun de acum ca am 23 de ore pe cs 1.6 dr
PERIOADA: sunt on dimineata prans si seara [10,11,12 noaptea]
MOTIV: Sa pot mentine un joc cinstit si placut pentru mine cat si pentru restul playerilor . si pentru a impiedica alti jucatori din a face ce nu scrie in regulament, sau pedepsind jucatorul care a incalcat regulament-ul.
CUNOSTIINTE: Detinator de servere / plugins / amxmodx / comenzi (amx_ / cvar / mp_ cl_ , etc)
PROMOVARE: reclama pe alte comunitati ,servere , facebook etc
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: che1e boxa

--------------- [i]Added after 3 minutes ---------------

GRAD: Slot
NICK: Alexandru [in cs]
DATA NASTERI: 2003 , 4 , martie.
VARSTA: 14
ID DE STEAM: MihaitaCristian [NU SUNT ACTIV PE Steam]
STEAM ID: Nu stiu cum sa vad id-ul de pe steam
Adresa contact: Facebook
EXPERIENTA: 1 An Zombie plague 4.0 1 an in surf , 3 ani in deathrun si 1 an classic
TIMP JUCAT: Nu am cont de Gametraker dar sunt on si va spun de acum ca am 23 de ore pe cs 1.6 dr
PERIOADA: sunt on dimineata prans si seara [10,11,12 noaptea]
MOTIV: Sa pot mentine un joc cinstit si placut pentru mine cat si pentru restul playerilor . si pentru a impiedica alti jucatori din a face ce nu scrie in regulament, sau pedepsind jucatorul care a incalcat regulament-ul.
CUNOSTIINTE: Detinator de servere / plugins / amxmodx / comenzi (amx_ / cvar / mp_ cl_ , etc)
PROMOVARE: reclama pe alte comunitati ,servere , facebook etc
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: ch31e Pc

[TheKiller]
29-08-2017, 12:42 PM
1.Regulament necitit 2.Post editat man scuze de la mine ai un :contra:

DubRunner
29-08-2017, 12:59 PM
:contra: Tu faci 2 in 1 ?

-=Christian=-
29-08-2017, 01:09 PM
:contra: :zid:

AlaMicu'
29-08-2017, 01:42 PM
:contra:

crisulikk
29-08-2017, 02:00 PM
Regulamentul citit sau nu, are prima cheie corecta, pentru a afla steam id scrii status in consola si iti apare steam id-ul!
Ce ai facut tu acolo e un haos total ... ce ai vrut sa faci cu alea 2 ?
O cerere Puierila, Faci una simpla, corecta si te asteptam sa ne votezi sa te implici in comunitate, pana atunci, zilnic trebuie sa ne votezi serverul sa fii activ. Bafta!
:contra:

SILVIU SILVIU
29-08-2017, 02:27 PM
:contra: Regulament necitit! Ca să aflii STEAM ID-u scrie " status " în consolă!

Crixux
29-08-2017, 02:36 PM
:contra:

asdafas
29-08-2017, 03:04 PM
:contra:

~TraNda~
29-08-2017, 03:19 PM
Regulamentul citit sau nu, are prima cheie corecta, pentru a afla steam id scrii status in consola si iti apare steam id-ul!
Ce ai facut tu acolo e un haos total ... ce ai vrut sa faci cu alea 2 ?
O cerere Puierila, Faci una simpla, corecta si te asteptam sa ne votezi sa te implici in comunitate, pana atunci, zilnic trebuie sa ne votezi serverul sa fii activ. Bafta!
:contra:

Respins
:locked: