PDA

View Full Version : [Cerere Helper] - Xirium



Xirium
28-08-2017, 07:48 PM
GRAD: Helper
NICK: Xirium
DATA NASTERI: 1997 , 16 , junie.
VARSTA: 20
ID DE STEAM: XiriumCs16
STEAM ID: STEAM_0:1:156215887
Adresa contact: Facebook (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
EXPERIENTA: 3 Ani Zombie plague 6.2, 1 an in surf , 1 an in deathrun si 2 ani classic
TIMP JUCAT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: Mai mult dupa-amiaza , seara , uneori si noaptea tarziu, si dimineata cand pot
MOTIV: Sa pot mentine un joc cinstit si linistit atat cat pentru mine , cat si pentru restul jucatorilor . si pentru a impiedica alti jucatori din a incalca regulamentul, sau pedepsind jucatorul respectiv dupa regulament.
CUNOSTIINTE: Designer / ftp / plugins / amxmodx / comenzi (amx_ / cvar / mp_ , etc) / hacking in unele domenii / categorii , ipb / ips. / modarea jocului cs 1.6 dupa preferinte
PROMOVARE: reclama pe alte comunitati , servere , social-medias cum ar fi skype , instagram, facebook . iar cum am mai spus odata, cu timpul boost.
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: che1e boxa

AlaMicu'
28-08-2017, 09:21 PM
:contra: , regulament necitit...
daca revii cu un edit dupa ce ai citit regulamentul... si se accepta eu zic :pro: deoarece cat te-am vazut pe server te-ai comportat civilizat !!!
Ramane la latitudinea owner-ului !


In concluzie raman la :contra:

-=Christian=-
28-08-2017, 09:27 PM
:contra: Nu poti edita cuvantul cheie .

StrOnG
28-08-2017, 09:52 PM
:contra: Scuze.. dar regulamentul , ramane regulament..

Crixux
28-08-2017, 10:11 PM
Eu unul un stiu ce ai editat. Sa ma iau dupa altii, sa nu ma iau...? Daca ne poate spune cineva ce a editat, am sa revin cu un edit.

EDIT: :contra:

~TraNda~
28-08-2017, 11:14 PM
- Cuvantul cheie: ch3ie laptop
+
Cuvantul cheie: che1e boxa


Ce e cu rosu e ce era inainte, ce e cu verde e dupa edit.

-WickedSick-
29-08-2017, 08:45 AM
:pro: pentru interesul acordat , că dacă era unul nepăsător nici nu se obosea să-și revizuiască cererea .

[TheKiller]
29-08-2017, 10:19 AM
:contra: pentru regulament necitit ,si :pro: pentru ca te vad activ pe srv ;)

SILVIU SILVIU
29-08-2017, 11:00 AM
:contra: Regulament necitit!

crisulikk
29-08-2017, 11:10 AM
prietene, Ar fi trebuit sa fii atent cu acel regulament :contra:
argumente sunt si ti le voi enumera cu mare placere.
Last edited by ~AngeL~; 26-08-2017 at 05:56 PM. Data la care s-a editat ultimul cuvant cheie fiind boxa" tu ai facut cererea pe 28, te-a durut in fund sa citesti regulamentul"
Legat de editarea ta. Pipi de dinozaur. Nu sunt de acord cu asa ceva. TINE MINE ESTE REGULAMENTUL SERVERULUI. DACA NU IL CITESTI NU IL STI. NU VAD CUM AI PUTEA AJUTA TU SERVERUL NECITIND REGULAMENTUL ASTA SFANT...

MOTIV: Sa pot mentine un joc cinstit si linistit atat cat pentru mine , cat si pentru restul jucatorilor . si pentru a impiedica alti jucatori din a incalca regulamentul, sau pedepsind jucatorul respectiv dupa regulament.

TOCMAI CE TI-AI DAT SINGUR UN CROSEU IN GURA SI AI PICAT IN CAP.

:contra:

asdafas
29-08-2017, 03:05 PM
:contra:

~TraNda~
29-08-2017, 03:17 PM
Iti acord helperul datorita interesului tau fata de server si activitati tale.
Intradevar, cuvantul l-a gresit, dar dupa ce a dat edit nu a avut de unde sa-l copieze, deci presupun ca l-a citit. La o alta cerere up n-o sa-ti mai accept asa ceva
:locked: