PDA

View Full Version : Colectionaru'...Godless etc



Sky
09-06-2012, 12:56 AM
Dupa cum am promis mai acum ceva timp, am avut placerea sa joc incognito cu "adminul" Godless, dupa vreo doua harti in care a facut un adevarat maraton de mirc cu vanilla (nimic rau pana aici) a venit si harta fy_snow , vanilla nu mai era deci omu' probabil ca era concentrat mai mult la joc, dupa ce l-am luat de vreo 2 sau 3 ori a inceput sa-mi dea slap, sa ma faca nu mai tin minte exact cum etc....Apoi, dintr-o data a schimbat harta fara vot fara nimic (ajunsese probabil la punctul de fierbere) .Precizez ca am jucat cu nick-ul Machiavelli iar martorul total e Speedman.
In concluzie, cer vehement scoaterea adminului lu' Godless si lasarea la rangul de slot fara imunitate si nu neaparat pentru ce a facut acum, ci pentru simplul fapt ca acesta este comportamentul lui in general.

speedman
09-06-2012, 01:03 AM
Ca martor,trebuie sa zic ca e adevarat ce a spus sky.
I-a dat un slap lui "Machiavelli" si a schimbat harta aiurea.
Despre consecintele acestuia(goodless)las la decizia celor mai mari din comunitate.

Eu unu,i-as mai da o sansa ca sa zic asa,dar nu sunt eu cel care decide.

godless
09-06-2012, 01:15 AM
sunt de acord cu sky! mai putin la partea cu slotul, prefer sa fiu simplu jucator si atat!
ceea ce mi se pare mie distractiv e ca pari fic precum un copil de nu stiu 5-6 anisori ca si-a primit jucaria mult dorita! acest fapt nu ma poate determina decat sa zambesc si putin mai mult chiar!
io am vrtu sa renunt de mult la admin, max stie asta si in mare stie si motivele, cert e ca am fost un BOU si ca trebuia s-o fac de atunci!

Sky
09-06-2012, 01:46 AM
Simplu player ar fi cu atat mai bine ;) Eu am un motto in viata "Scopul scuza mijloacele" si atata timp cat mi-am propus ca tu sa ne parasesti si am zis-o si public nu vad nici o copilarie in asta, vad doar scopul meu de scapa de tine odata pentru totdeauna din randul adminilor de pe server.Repet ce am zis si pe server: OOOOO HAPPY DAY!!!!

P.S: Ce sansa spidmane?! i s-au mai acordat vreo doua, la ultima eu am promis ca voi demonstra ca face in continuare abuz, si m-am tinut de cuvant......UN SLAP zici ca mi-a dat? ...m-a tinut in slap-uri de sus de unde sunt armurile pana in jumate lateral unde sunt grenadele.

godless
09-06-2012, 08:38 AM
inr-adevar nu a fost un slap, dar nici cum spui tu. au fost maxim 4-5 slaup-uri!
ideea e ca tii sus si tare ca asta sunt eu, ca fac, ca dreg, dar din cate stiu eu, tu ai cel putin 2 zile in care ai jucat cel putin 3-4 ore/zi pe server "incognito" si nu prea ai observat nimic! dar in fine nu vreau s-o lungim ca n-are niciun farmec. nu-mi plac chestiile de genu si tocmai d-aia am vrut sa renunt la admin de mult!
e un razboi al tau cu tine insuti pentru ca io am spus si o repet, e doar un admin, nu ma da nimeni afara din romania si cu atat mai putin de pe server.
oricum te astept in continuare cu ce ti-ai propus tu pentru a ma bana, ca asa ma amenintai!
intre noi doi e o diferenta mare de cultura, iq si ce mai vrei tu si faptu ca te-ai coborat la nivelu meu pentru a te razbuna sau stiu io ce ai tu in cap pt mine spune multe!

Sky
09-06-2012, 10:31 AM
Nu am jucat decat o singura data incognito..adica aseara, se pare ca a fost de ajuns.Aici nu e vorba de iQ, aici e vorba pur si simplu ca nu vreau sa te mai vad pe serverul asta niciodata, mi-am exprimat si imi exprim clar si raspicat aceasta doleanta a mea, dupa cum observi nu umblu "pe la spate" , se stia si stiai si tu foarte bine ca asta e scopul meu, multumesc ca mi-ai dat satisfactia de a mi-l atinge.Cat despre motive...sunt "n" , ar trebui sa fac o epopee aici si nu e cazul, faptele vorbesc de la sine, intotdeauna am stiut ca nu ai ce cauta printre cei cu accese si treaba mi s-a confirmat in nenumarate randuri.

Si DA! , fii sigur ca voi cauta motiv sa-ti dau si ban, repet a 'nspe miia oara, NU vreau sa te mai vad niciodata pe cs.wargods.ro! "Asta e pofta ce-o poftesc"

godless
09-06-2012, 03:40 PM
ok, ramane cum spui tu!

-=MaX=-
09-06-2012, 06:34 PM
O sa discut si cu Xela de treaba asta, o sa analizez si logurile si vom lua o masura. Oricum sincer spun ca ma asteptam la o urmatoare iesire de-a lui Chelu, s-a schmbat mult fata de cum era la inceput cand i s-au dat accese si la fel s-a schimbat si parerea mea despre el. De la glumele si rasetele care erau odata s-a ajuns la abuz de putere si exprimare a frustrarilor pe server...

-=MaX=-
09-06-2012, 10:13 PM
Desi problema evidentiata in acest topic e cea personala a lui Sky, sunt nevoit sa tratez situatia faptic. Chelu a gresit cand a facut ce a facut fara ca sky sa-l provoace macar. Va plati pentru greseala asta pentru ca nu e prima data cand se abate de la regulament si face abuz.