PDA

View Full Version : Cerere slot Gabory



Dinu WarGods
24-08-2017, 01:38 PM
GRAD: Slot
NICK: WAG | Gabory
DATA NASTERI: 20.10.1999
VARSTA: 18
ID DE STEAM: SATRA BENZITOS da vil dau eu daca e nevoie ca numele e mai complicat
STEAM ID: STEAM_0:0:41332423
Adresa contact: SKYPE
EXPERIENTA: Mult
TIMP JUCAT: am cateva dar mai am avut si pe Dinu dar s-au sters,aveam vreo 156
PERIOADA: ziua
MOTIV: sa ajut sv
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: reclame
LINK SCOALA WARGODS: --
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: ch3ie pahar

AmigoQuantikGames
24-08-2017, 03:53 PM
:pro:, dar mai atent cu limbajul, pe numele dino iti dadeam gag des

crisulikk
24-08-2017, 04:19 PM
salut. a trecut o luna de cand ai luat remove . si nu ai facut nimic in legatura cu serverul in a ajuta serverul. asta de pe data de 13.08 cand ai facut cererea trecuta...
:contra: stai si fara slot ca oricum ai avut si l-ai pierdut!


Respins
Ai primit remove pe 21 luna trecuta!

PS: var cam trebui un downgrade la toti astia care da-ti pro-uri doar sa fie date!

Crixux
24-08-2017, 09:13 PM
salut. a trecut o luna de cand ai luat remove . si nu ai facut nimic in legatura cu serverul in a ajuta serverul. asta de pe data de 13.08 cand ai facut cererea trecuta...
:contra: stai si fara slot ca oricum ai avut si l-ai pierdut!


Respins
Ai primit remove pe 21 luna trecuta!

PS: var cam trebui un downgrade la toti astia care da-ti pro-uri doar sa fie date!

Asa, fii rau. Musca din ei. Apropo, doar amigo a comentat aici, nu trebuie sa sari pe toti.

Acum sa revenit la situatia initiala. :contra:
Ai venit cu o cerere de slot, din senin, dupa ce ai primit remove. Mai intai astepata, joaca, vorbeste frumos, voteaza serverul, nu asa. <b>You have to register to ba able to see this link</b> = 6 minute pe numele asta. Cat despre celalalt nume <b>You have to register to ba able to see this link</b> - prietene, ai 8 minute intr-o saptamana si tu astepti sa primesti ceva. Jalnic, crede-ma

SILVIU SILVIU
24-08-2017, 09:34 PM
salut. a trecut o luna de cand ai luat remove . si nu ai facut nimic in legatura cu serverul in a ajuta serverul. asta de pe data de 13.08 cand ai facut cererea trecuta...
:contra: stai si fara slot ca oricum ai avut si l-ai pierdut!


Respins
Ai primit remove pe 21 luna trecuta!

PS: var cam trebui un downgrade la toti astia care da-ti pro-uri doar sa fie date!

:contra:

AlaMicu'
24-08-2017, 09:36 PM
:contra: limbaj colorat

-=Christian=-
25-08-2017, 12:07 AM
Asa, fii rau. Musca din ei. Apropo, doar amigo a comentat aici, nu trebuie sa sari pe toti.

Acum sa revenit la situatia initiala. :contra:
Ai venit cu o cerere de slot, din senin, dupa ce ai primit remove. Mai intai astepata, joaca, vorbeste frumos, voteaza serverul, nu asa. <b>You have to register to ba able to see this link</b> = 6 minute pe numele asta. Cat despre celalalt nume <b>You have to register to ba able to see this link</b> - prietene, ai 8 minute intr-o saptamana si tu astepti sa primesti ceva. Jalnic, crede-ma

:contra: