PDA

View Full Version : Cerere Unban they call me lowskill?!



they%call%me%lowskill?!
06-06-2012, 05:08 PM
NUME: they call me lowskill?!
IP: 79.113.223.152
VARSTA: 20
ID DE STEAM: burning_pol
DATA: 06.06.2012
ORA: 17:00
HARTA: de_alexandra
ADMINI PE SERVER: nu cunosc admini decat pe Asta Mica ;x
MOTIV: A pus unul bomba in B pe alexandra si era ascuns dupa lazile din fata,era la mintea cocosului ca era acolo ca majoritatea stau acolo iar dupa ce lam luat automat am primit exterminate si ban
DOVEZI: nu am poza in cstrike
MENTIUNI: Din cate vad numele la comunitate este WarGOD's dati dovada de maturitate si de admini capabili care sa faca diferenta intre sunet - wall . Nu faceti numele de ras

Sky
06-06-2012, 05:14 PM
mai eram si eu dar nu stiu cine ti-a dat ban, ma interesez....

edward
06-06-2012, 05:15 PM
De ce faci tocmai acum cererea ?
In acest caz trebuie sa astepti un raspuns din partea adminului care ti-a dat ban. Daca nu primesti un raspuns pana maine iti voi da personal unban.

Sky
06-06-2012, 05:20 PM
De ce faci tocmai acum cererea ?
.

Pentru ca acum a luat ban :))))

Liniste
06-06-2012, 05:22 PM
II dau eu dovada ;) omu are wall clar de unde se duce el si il vede pe ala in x ;) direct cu tinta pe el se duce era la mintea cocosului ca putea sa fie si in alta parte nu numai acolo ;) + ca primele 2 fraguri sa zicem ca pe primu la auzit dar al 2 lea il stie pune tinta pe perete si iese direct pe elthei.dem - 2.1 Mb (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Sky
06-06-2012, 05:29 PM
Da, aceeasi faza am vazut-o si eu "live" , de sunet nu se pune problema la distanta aia, s-a dus cu tinta exact acolo...destul de dubios.Sa-si mai dea si altii cu parerea

they%call%me%lowskill?!
06-06-2012, 05:33 PM
Nu am wall stati linistiti nu am jucat niciodata cu asa ceva
Aia nu ii faza de wall + ca daca sunteti atenti de cand incepe demo-ul se aude clar ca unul merge in x porma dupa ce pune bomba se retrage sub inapoi,fiti atenti nu judecati gresit

Sky edit: Foloseste un limbaj decent!

Liniste
06-06-2012, 05:38 PM
Frate ai facut cerere de unban , tiam pus dovada asteapta sa isi dea lumea cu parerea si sa vina rezultatu asa ca pana atunci numia face offtopic aiurea

edward
06-06-2012, 05:51 PM
La mine calendarul arata 07.06 =]]
Pei el face cererea la 16:00 si ia ban la ora 17:00 ?! Cum vine asta ?
Acum dau si eu un ochi pe demo si revin cu un edit in cateva minute !



Edit: Acuma doar presupun, din modul cum as fi jucat eu : A facut frage acolo, evident ca a ramas in pozitia aia din moment ce site-ul de langa spawn era plin de CT si a ramas preventiv pentru x2. Bun, aici are o scuza ! Acuma la faza cu acea cutie este putin mai asa, adica el se uita exact in partea stanga cand inamicul putea fii in dreapta, sau dupa cutiile din fata spre t spawn si el nu se uita, el stia exact ca este dupa cutie cand el putea fii imediat dupa colt sau dupa bolovani, sub pod.. Sunt convins 60% ca are wall.
Iar faptul ca ti-a distrus minunatul cs si cfg-ul si gui-ul si ce mai ai tu pe acolo, mi se pare o exagerare ! Iti trebuiesc anumite litere pe care doar unele persoane le au !

Acuma ca zici tu domnule "they call me lowskill?!" faptul ca nu ai jucat in viata ta cu wall este o magarie specifica magarilor. Ar fi trebuit sa te credem cu acest lucru ? Nu va suport cand faceti astfel de aberatii ! Acelasi lucru si cu limbajul pe forum ... stii vorba aia, " inca una si te'ai dus ! "

Teddy
06-06-2012, 06:37 PM
La mine calendarul arata 07.06 =]]
Pei el face cererea la 16:00 si ia ban la ora 17:00 ?! Cum vine asta ?
Din cate stiu eu ora de pe forum e gresita, adica el a postat defapt la ora 17:08 (cu o ora mai mult fata decat cea aratata pe forum) si banul l-a a luat la ora 17 din spusele sale.

CRocoDiL
06-06-2012, 08:47 PM
demo-ul e prea scurt,parerea mea! faza intradevar este dubioasa dar nu ma pot pronunta % ca e wall! 39,9 % ii dau dreptate si lui "they call me lowskill"

Nu conteaza cand a facut cererea de unban!..Imortant e ca a aparut dovada! ;)

they%call%me%lowskill?!
06-06-2012, 08:53 PM
Sa auzit clar ca se indrepta sub pod,ia uitate te rog mai atent la demo
De obicei majoritatea sta acolo dupa ce planteaza bomba nu ii singurul
La faza aia a fost 50% bulan si sunet

Nu mai are rost sa ma contrazic pe aici,ramane sa vedem decizia finala dar nu am jucat cu cod,script,cfg etc
Unul care are habar de joc si cunoaste jocul stie si isi da seama imediat
Joaca mai multe mix-uri porma vei intelege!

Sky
06-06-2012, 09:36 PM
Counter-Strike 1.6=joc inept aparut prin 1999 care e atat de popular datorita cerintelor extrem de mici (masina mea de tuns il ruleaza la setari grafice maxime) si a zecilor de mii de servere.Acum o sa fac o remarca pe care pe multi murgoi d-astia cu harfe o sa-i deranjeze...bai baieti skill-ul la acest joc ca de altfel skill-ul la mai toate jocurile NU INSEAMNA NIMIC in real life, urasc harfele astea de jucatori, mi se umfla o vena d-aia la gat etc Invatati sa scrieti corect in romana sau orice alta limba, invatati sa dati cu matura, cu sapa, cu cheia de 14..cu orice! Cand veti fi asi la una din cele mentionate mai sus atunci sa tratati de sus restul lumii, lowskill...nu esti nici primul si nici ultimul exemplu de astfel de figuri puerile, nu vreau sa mi-o iei in nume de rau, asta e parerea mea generala si eu sunt un om care nu se ascunde dupa deget in general, ma deranjeaza atitudinea asta de tarabostes (vezi google) si ma scoate realmente din sarite, sub orice forma apare ea.

P.S: Serverele publice sunt facute ca oamenii, indiferent de cat de buti, de ********i, de grasi, de idioti, de gay ...de orice sa se distreze, sa mai faca o caterinca s.a.m.d , daca vrei skill, mix-uri si mai stiu eu ce *** d-alea de "pegelisti" exista servere private.

XeLa
06-06-2012, 11:33 PM
1.Deviati prea mult de la subiect, cand o sa mai vad off topicuri de genul asta o sa va sterg reply-urile.Va bateti prea mult capul pe niste chestii minore.
2.Daca joci cu jucatori apropiati de valoarea ta automat joci mai bine pe parcurs.Daca vreti sa discutati despre "real life" va rog sa o faceti in privat.Aici momentan discutam de cs,banuri,unbanuri etc.
3.Demo e mult prea scurt.Nu poti sa iti dai seama daca are wall 100%.
4.Skill daca vrei sa mai joci aici te rog sa folosesti anticheatul wac, daca o sa intri fara el o sa iei ban.

P.S:Edward nu mai vreau sa vad comentarii ca alea de ieri.Nu mai face pe ala al dracu` sau ai uitat de unde ai plecat?

-=MaX=-
08-06-2012, 08:59 AM
Sky si Edward terminati cu arogantele, in special Edward ca deja iesi din tipare cu aroganta! Cand sunt probleme care considerati ca necesita o atentie mai mare sau o atentionare mai dura imi spuneti mie sau lui Xela, nu va mai apucati voi sa va luati grade nefondat!

In primul rand e dreptul clientului sa ceara unban si sa-si argumenteze fapta, in al doilea rand fiecare are dreptul sa joace pentru ce vrea pe server, nu e un server dedicat doar distractiei!
V-am spus de atatea ori atat personal cat si la sedinte ca serverul serveste ambelor tabere si celor care joaca de distractie si celor care joaca la rank!

Sky
08-06-2012, 02:29 PM
Aroganta cere aroganta...pe principiul ochi pentru ochi si dinte pentru masele :)))