PDA

View Full Version : Hellpp pls! [REZOLVAT]



MotanulFermecat
23-08-2017, 04:41 PM
deci pc meu are wall cred pentru ca orice cs as incerca imi da "Possible Wallhack".... in ultimele 3 saptamanii am luat ban pe cel putin 10 srv datorita acestui scan am incercat 1002141234 de cs-uri config default si tot asta apare din ce am vazut da pentru ca ceva interfereaza cu cs daca se poate va rog sa umble cineva cu teamviewer sau sa imi explice cum as putea sa scap de asta? pur si simplu le dau si link cu cazurile care s-au mai intamplat si ei tot nu cred ca nu am wall ca programu "niciodata nu a gresit" si ca "este imposibil sa iti dea asa ceva daca esti default" adica mda totusi si calculatoarele se inseala cateodata nici ele nu sunt perfect... si oameni nici macar nu se uita ce e wg pur si implu ei cred ca gata dai scan si iti arata daca ai cod.... alti il pune sa ii faca wg cand ala are steam :) sau alte chestii.
deci daca ma-ti putea ajuta :X:X:X

~TraNda~
23-08-2017, 08:29 PM
1. 1-0 pentru limba romana
2. Ai mai facut azi un topic pe acelasi subiect, asteapta raspunsul ca nu e nimeni la cheremul tau
3. La atitudinea tu nu meriti sa fii ajutat. Lasa macar un link de la scan aici.

MotanulFermecat
23-08-2017, 11:17 PM
1. 1-0 pentru limba romana
2. Ai mai facut azi un topic pe acelasi subiect, asteapta raspunsul ca nu e nimeni la cheremul tau
3. La atitudinea tu nu meriti sa fii ajutat. Lasa macar un link de la scan aici.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
frate intelegi ca din cauza voastra primesc ban pe orice srv care intru???
si nu stau sa scriu corect pentru ca nu vreau :D
si cred ca merit sa fiu ajutat din moment ce primesc ban pe degeaba din cauza voastra :D

Tiger
23-08-2017, 11:21 PM
frate intelegi ca din cauza voastra primesc ban pe orice srv care intru???

Cu ce suntem noi de vina prin faptul ca altii te baneaza si nu stiu sa interpreteze raportul wCD?

PS: Intra in CS -> Options -> Video -> Render -> D3D / Software. Momentan este cam singura cale de a scapa de acea detectie, pana noi rezolva problema cu un update...

MotanulFermecat
24-08-2017, 12:44 AM
Cu ce suntem noi de vina prin faptul ca altii te baneaza si nu stiu sa interpreteze raportul wCD?

PS: Intra in CS -> Options -> Video -> Render -> D3D / Software. Momentan este cam singura cale de a scapa de acea detectie, pana noi rezolva problema cu un update...

ok ms frate si ma refer ca sunteti devina ca nu scrieti cum ar trb interpretate toate rezultatele oricum multumesc :D

Tiger
24-08-2017, 09:31 AM
ok ms frate si ma refer ca sunteti devina ca nu scrieti cum ar trb interpretate toate rezultatele oricum multumesc :D

Deci, dupa tine, ar trebui sa faci un tutorial ca pentru prosti pentru a explica ce inseamna si un "posibil"?

MotanulFermecat
24-08-2017, 03:24 PM
Deci, dupa tine, ar trebui sa faci un tutorial ca pentru prosti pentru a explica ce inseamna si un "posibil"?

frate atata timp cat eu imi primesc ban pe degeaba din cauza asta nu inseamna ca admini respectivi sunt cam prostii?? :)) adica pnm iti dau forumuri pe care am luat ban sa te convingi? oricum hai sa incheiem discutia dai t/c :D


si ms de ajutor!