PDA

View Full Version : Reclamatie Edmond1



PanameraGTS
21-08-2017, 03:04 PM
Nick : PanameraGTS
Nick-ul adminului/player-ului reclamat : Edmond1
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Mentiuni : Pai , Inafara ca El "zis Emperor/t" A refuzat wg ar trebui ban direct , Joaca cu 2 nume dupa cum vedeti , Imi da ban pe motiv "calm" dar eu eram deja calm ... Avea chef de cearta , Nu mai zic ca nici Silver nu mi-a dat wg-ul de azi , Vedeti tot in demo :D / Apropo edmond/silver , pe altadata wg-ul ok ? , Si apropo ... Sper ca acest admin Ėdmond" sa aibe fie retrogadat sau remove .. Pentru cele facute , Si cu silver sa se vada mai pe tarziu ca se pare ca de aia nu dadea el wg pentru ca are el ceva acolo , Nu mai zic de cfg ala .

~TraNda~
21-08-2017, 03:12 PM
Stai asa. Tu ceri wCD unui superior de-al tau? Sau macar ai admin pe server? :))
:contra: reclamatiei

PanameraGTS
21-08-2017, 03:17 PM
Am administrator -_- , Si mai intra si tu pe server din cand in cand sa vezi :D ..

~TraNda~
21-08-2017, 03:21 PM
Am administrator -_- , Si mai intra si tu pe server din cand in cand sa vezi :D ..

Bun, si daca ai Administrator tu ceri wCD unui alt admin? Chiar owner? Mi se pare logic, normal si de bun simt ca doar FONDATORUL sa ceara un wCD superiorilor lui ;) .

Edmond
21-08-2017, 03:26 PM
Stai aşa puţin, copile Panamera. Te crezi prea mare şi prea tare, eşti cumva buricul pămāntului şi nu ştiu eu? Ia, spune-mi? Să mă luminezi şi pe mine puţin.

Dai screen că ţi-am dat ban 30 de minute, te īntrebi de ce? Iată


ADMIN) EdmondN1 : nu-mi dai nimic pe skype
(Spectator) PanameraGTS : esti cam chior de fel
[AdvancedBans] EdmondN1 : banned PanameraGTS. Reason: calm. Ban Length: 30 minutes

Aici ţi-am spus frumos, dacă ai ceva să-mi arăţi, editezi postarea ta cu privire la reclamaţia făcută faţă de s1lv3r şi o pui acolo, nu mi-o trimiţi pe Skype, īnsă tu făceai pe deşteptul.

Ai remove, spor şi sper să īnveţi din atitudinea ta.

PanameraGTS
21-08-2017, 03:26 PM
In regulament nu scrie nimic ca "Administratoru/helperu/moderator etc " nu poate cere wg la Owner / co owner . Si invers ETC , Deci Prin aceasta chestie eu pot si am dreptul cand vreau eu sa cer la toti wg inafara de FONDATOR adica "CSX#fast".

PS : Apropo , Incercati si voi sa va uitati la demo si apoi sa comentati , Pun pariu ca nici unu nu sa uitat ce fel se comporta , Si mai ales de EDMOND care tot are replica "Ba copile " , Acea replica nu mi-o zici mie si nimanu-i zic eu deoarece fiecare sa isi vada de varsta lui si apropo "Un ban nu se da pe motiv CALM " pentru ca eu pana acum puteam eu sa iti dau pentru ce limbaj aveai tu cu mine , SI da se vede tot in demo , Si apropo ar trebui sa ai ban permanent pentru nepredare WG pe contul celalalt al tau cu numele EMPEROR sau mai nou numele t
Si incercati si voi sa fiti corecti in primu rand si lasati prietenia sa va luati aparare la toti , Lasa-m fondatoru de acum sa zica el ce doreste , Mai intai poate se uita si la demo sa vada ce fel jucati si pe server .
Si apropo la EDMOND , Imi zici mie copil , dar tu cine esti ? esti adult ? ai 30 ani sa imi zici mie asa? cred ca nici 18 nu ai la ce fel vorbesti . Usor cu vorbitu asta ca nu imi place si nu sunt singuru care-i nu ii place .

~TraNda~
21-08-2017, 03:30 PM
In regulament nu scrie nimic ca "Administratoru/helperu/moderator etc " nu poate cere wg la Owner / co owner . Si invers ETC , Deci Prin aceasta chestie eu pot si am dreptul cand vreau eu sa cer la toti wg inafara de FONDATOR adica "CSX#fast".

Proasta gandire.
:pro: remove pentru tine ;) .

~Life~
21-08-2017, 05:04 PM
Dacă nu scrie īn regulament asta nu īnseamnă că tu poți sa-ti faci de cap pe server !

Ai un advertisment pentru asta !

Īnchis.

LastEdit : Pānă la urma ai primit remove !