PDA

View Full Version : Reclamatie admin Silver Guy



PanameraGTS
21-08-2017, 02:28 PM
Nick : [Numele tau pe server] : PanameraGTS
Nick-ul adminului/player-ului reclamat : S1lv3r[GuY] Cam asa este.
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP reclamatului : [Scrie "status" īn consolă pentru a afla ip-ul acestuia] Nu il vad.
Mențiuni : Pai ieri i-am cerut un wg si m-i la dat , Si ghiciti ce am gasit cfg cu norecoil care este interzis pe orice server . Vreau ca acest admin sa fie banat + remove deoarece nu se permite cfg-uri de genu .

P:S - El avea direct numele JUCATOR-BUN , Daca nu ma credeti ca este Silver Guy , Ma refer la fondator acuma sa se uite consola ieri la ora respectiva pe wargods sa vedeti ca este wg lui ca mi la dat prin y ..

~TraNda~
21-08-2017, 03:16 PM
Ca si la reclamatia lui Edmond, tu ceri wCD unui admin? Tu macar ai admin pe server? :))
:contra:

PanameraGTS
21-08-2017, 03:16 PM
Am administrator :D . P:S : Mai dai si tu pe server sa vezi .

Edmond
21-08-2017, 03:32 PM
Panamera, cine eşti tu să faci pe şeful cu "mai dă şi tu pe server să vezi", mai dă şi tu pe forum şi vezi că Angel şi-a anunţat absenţa.

Acum să ne īntoarcem cu privire la S1lv3r. WG-ul a pronunţat clar că, n-are nimic. Dacă tu spui de acele 5/10 linii de no-recoil, te īnşeli amarnic. Omul habar nu are ce īnseamnă config şi ce face. Dar să folosească din bună voie aşa ceva. Probabil are instalat un asemenea CS īn PC. Şi nu e acel no-recoil despre care tu vorbeşti.

CONTRA reclamaţiei.

HyPeD
21-08-2017, 03:48 PM
Contra si de la mine, o sa vorbim cu el sa stearga cfg-ul, cel mai probabil nu stia de el. Il cunosc de ceva timp si nu mi-a facut probleme nici pe alte servere.

Johnny R.
21-08-2017, 04:26 PM
Contra si de la mine. Pot spune ca si mi-e mi s-a intamplat sa am diferite cfg-uri despre care nu stiam ca le am .

~Life~
21-08-2017, 04:50 PM
Cerere respinsă ! O să vorbesc cu el ca să-și șteargă CFG-ul acela !

Oricum daca ar fi avut cod am fi aflat de mult...

Īnchis.