PDA

View Full Version : Propunere



RedMan
04-06-2012, 07:11 PM
Propun o zi pe saptamana, sau pe luna (perioada dintre ele se va decide daca propunerea va fi aprobata) in care sa se joace vechile harti cu care a inceput cs-ul(militia, assault, storm, oilrig, etc).Poate astfel le vom relansa pentru ca dupa parerea mea chiar merita. Astept pro sau contra argumentat, fara prea multa polologhie :) Multumesc anticipat

Clauditza
04-06-2012, 07:37 PM
Eu vreau doar sa te corectez si sa`ti spun ca e de fapt polologhie:) Sa ma fac . (atat) daca m`am uitat in DEX :))
In rest, pro ca n`am vazut vreodata hartile alea:D

daniel_San
04-06-2012, 07:47 PM
O problema ar fi ca au majoritatea 24 spawn-uri, iar ca sa luam varianta 32 trebuie sa luam in considerare faptul ca sunt mape mari, ce se descarca greu de catre jucatori. Insa pentru perioadele in care sunt jucatori putini sunt ok. De asemenea problema spawn-urilor se poate rezolva cu un plugin.

negrutzu
05-06-2012, 12:52 AM
Pro zic si eu:)

speedman
05-06-2012, 12:56 AM
pro

edward
05-06-2012, 01:31 PM
Cea mai buna propunere ar fi sa avem serverele pline, si dupaia sa ne organizam la astfel de chestii.
Inafara de snow, fy_dust, d2, inferno noi nu jucam nimic ! Pentru ca toti fac mofturi si vor doar aceste harti. Da apoi pe militia sau assalt in care se vor ratacii pe harta !

RedMan
05-06-2012, 04:53 PM
Poate chiar asta sa fie problema... daca iesim putin din monotonie poate vom atrage ceva jucatori care stiu ce reprezinta militia sau assault pentru cs si daca vor vedea ca nu a fost o intamplare si ca hartile se joaca iar la cateva zile vor hotara sa ramana o vreme. Merita incercat, zic eu.